Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért akarok kövér lenni?...

Miért akarok kövér lenni? Kiskorom óta ez a vágyam.15/ lány

Figyelt kérdés
Most sem vagyok vékony, néha utálom magam, de ha meg látok akár neten egy 130 kilós nőt, még kövérebb akarok lenni. Tudom, hogy egészségtelen, de imádom, ha valakinek nagy a hasa vagy a feneke és azt pl videóban lötyögteti vagy valami. Bbw, ssbbw videókat szoktam nézni, és nagyon irígykedem. Légyszi ne poénkodjátok el, tényleg nem trollkodok, de ezt en nagyon furanak tartom, mivel már 12 éves korom óta 44es farmerokat hordok, akkor hordtam L-es, most meg mar XXL-es polokat, es vasarlasnal irigylem azokat, akik levesznek a polcrol egy xs-es badragot es jo nekik es jol is all, viszomt ettol fuggetlenul tenyleg nagyon kover akarok lenni. Légyszi értelmes válaszokat írjatok!
2017. máj. 5. 12:00
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Gratulálok a 9-es válaszolónak! 😋

Szép eredmény!

Így tovább!


29f gainer

2021. márc. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!