Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon gyatra az alakom?...

Nagyon gyatra az alakom? Hogyan tudnek valtoztatni?

Figyelt kérdés

Már 2 éve nem veszek fel nyaranta rövid nadragot mert szegyenlem magam...

Telen meg ugy voltam vele nem erdekel hosszugatyaban vagyok jo lesz ez igy,de most hogy jon a nyar kene valtoztatni..amig suli van addig sportolni nagyon nem tudok mert utana szakkorok vannak es programok.

A kaloria bevitelemet majus elejen csokkentettem es edzeni(felules,guggolas) is elkezdtem.

Valami tipp?


[link]



2017. máj. 7. 20:29
 1/8 A kérdező kommentje:
Sajnalom de ennel jobb kepet nem tudtam :/
2017. máj. 7. 20:31
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a képek alapján szerintem rendben van. Nincs vele probléma:)

17/F

2017. máj. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

1. ki kényszerít arra, hogy lefogyj? "kene" SEMMIT se kell, maximum szeretnél, a kettő között ég és föld van.

2. a nasikat, cukros löttyöket mellőzd az életedből

3. mozogni otthon is lehet akár két tantárgy között is, pl. ugrálj, hullahoppoz, keress a neten tornavideókat és azokra tornázz, kardió és aerob edzéssel lehet fogyni. hétvégente meg ha jó az idő menj le futni min 30 percet. Tornavideós oldalaknak ezt a kettőt ajánlom: [link] [link]

4. a felülés tönkreteszi a gerincedet, inkább végezz hasprést

5. tölts meg két ásványvizes palackot vízzel, és azok teljesen jók lesznek súlynak, azokkal végezd majd a guggolást és a kitöréseket.

6. igyál napi min 2 liter vizet

2017. máj. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

És két év alatt nem jutottál még oda, hogy elkezdj edzeni? Mostanra olyan alakod lehetne, hogy ihaj.

Am neked nem fogynod kell, mert egy deka felesleg nincs rajtad. Az a te bajod, hogy pont annyi izom van rajtad, amennyi a járáshoz kell. Súlyzókra és fehérjére ruházz be. A kalóriabeviteled pedig növeld, mert anélkül nem nő az izom.

2017. máj. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi a valaszokat!:)

De ket ev alatt eljutottam odaig,csak az a baj nincs kitartasom es ha nem lattam eredmenyt 3 honapon belul akkor abbahagytam mindent...

2017. máj. 8. 07:17
 6/8 anonim ***** válasza:

Persze, hogy nincs eredmény, ha közben nem eszel rendesen. Ahhoz, hogy izmot építs, extra tápanyagra van szükség. A tested nem tud a semmiből gazdálkodni.

Kezdésnek keress rá a Vicky Justiz nevű youtuberre, nagyon jó 10-15 perces tornavideói vannak kezdőknek, testrészekre bontva. Azokból megcsinálsz 2-3-mat naponta és sok fehérjét és elég kalóriát eszel, kevesebb, mint 3 hónap alatt látszani fog az eredmény.

2017. máj. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2017. máj. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
53%
Semmi baj nincs a testeddel, inkább a gondolkodásoddal. Jól nézel ki!
2017. máj. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!