Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kicserélhetem a piercinget az...

Kicserélhetem a piercinget az orromban, ha még nem gyógyult be a luk?

Figyelt kérdés
5-én szúrták az orromat, és azt mondták, hogy két hét, amíg begyógyul. Ma vettem bele új piercinget, de nem merem kivenni a másikat, amíg be nem gyógyul, viszont túl türelmetlen vagyok, és nem nagyon akarok vele 4 napot várni, míg beteszem. Kicserélhetem most, vagy várjak hétvégéig?

2017. máj. 16. 10:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Cseréld ki, ne foglalkozz mit mondtak.
2017. máj. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha neked megéri hogy begyulladjon, akkor tényleg cseréld ki :D
2017. máj. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért ennyire ne legyél türelmetlen. Két hét alatt még nem gyógyul be és elsőnek amúgy is nehéz cserélni. A tényleges gyógyulási idő 2-3 hónap. Két hét múlva is ki lehet, de érdemes titán, vagy biplaszt szárasra...
2017. máj. 17. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia! Nekem nemrég volt egy éves az orrpcm :) én egy hónap után cseréltem először, mikor még picit érzékeny volt. Sokat szenvedtem vele, mert nem tudtam sem az újat sem a régit visszatenni, de húsz perc hadakozás után sikerült. Utána még egy hónapig rendesen be volt gyuladva(első hónapban sem volt szép, mert nagyon érzékeny a bőröm). Szóval szerintem semmiképp ne cseréld még most ki, vagy ha igen, akkor piercernél, és csak akkor, ha már erősebb húzásra sem fáj, és nem érzékeny, ha forgatod. Pálcazárasat pedig CSAK piercernél. (Igen, azt is magamnak próbáltam cserélni, jól kiröhögtek, mikor visszamentem. És nem is volt kellemes, mikor újra átszúrta az orrom a pcvel)

Inkább bírj ki még akár egy-két hetet is, hogy biztosan jó legyen, mert tényleg nagyon gyorsan összehúzódik a lyuk.

2017. máj. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!