Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mellkas-has szortelenites?

Mellkas-has szortelenites?

Figyelt kérdés

Sziasztok

33f vagyok. Erosen szoros has es mellkassal aldott meg a sors. Nem vagyok csont vekony, de tul elhizott se. Igazabol nekem nem jon be..

Borotvalni neha szoktam, de par nap alatt elkezd visszanoni.

Mennyire gaz legyantaztatni? Nem b*zis? Csajoknak mennyire jon be?



2017. máj. 16. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem gáz gyantáztatni. :) Én a mellkasom nem szőrtelenítem, mert nekem alapból tök csupasz szerencsére, de a lábam, karom, intim részeim gyantáztatom. A kozmetikus csajszival már többször beszélgettünk erről a témáról, és meglepően sok fiú/férfi jár mellkas gyantára hozzá. Nagyjából 10 vendégből 6 nő, 4 pasi. Ebből a 4-ből 3 gyantáztatni megy, és a legjellemzőbb a mellkas, hát, utána a kar, láb, intim. De amúgy látom is az arányt, mert sokszor találkozok srácokkal úgy, hogy vagy előttem volt, vagy utánam következik.


Szóval nem fog kirívó lenni ha megszabadulsz a szőrödtől. Eddigi barátnőimnek bejött a szőrtelenségem, és a haver csajok közül is 5-ből 4 szerint inkább szőrtelen legyen egy férfi, mint szőrös. :) Nem tartják bu-zisnak. :) Ráadásul hasonló korúak vagyunk.

2017. máj. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én ugyan nem a te korosztolyádodba tartozom (22), és még gyantáztatni sem voltam.. szóval nincs tapasztalatom efelől, de egyáltalán nem 'b*zis'. Már bocsánat, de aki ezt mondja, annak van valami baja.. Szőrteleníteni kell időnként, a módja pedig rajtad múlik. Nincs benne semmi szégellni való.. én géppel nyírom, kényelmesebb nekem, és gyors is. Szeretem ha pár mm marad belőle, de hát ízlések és pofonok. A nőmnek bejön ;)
2017. máj. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is gyantáztatom néha,igaz többnyire borotválom, de szerintem ez teljesen elfogadott,nem d...zis f.
2017. máj. 17. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 potyike ***** válasza:
én úgy szeretem a hapsikat,ahogyan az ISTEN megteremtette,minél szőrösebb,annál izgatóbb.Elvárom viszont a kifogástalan higiéniát,de nagyon n em szeretem,ha mindenféle pacsulival keni,fújja magát.A tiszta test szaga nem büdös és nagyon izgató.
2017. júl. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pedig én például pont melegként nem tartom férfiasnak a szőrtelenítést - néhány kivételtől eltekintve. Illetve azt tudni kell, hogy a teljes csupaszság mögött már valamilyen egészségügyi gond lappang. Mert szőrhagymák genetikailag hozottan vagy örökölve mindenkiben ott lapulnak.
2018. júl. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!