Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miert van ennyire tul hypeolva...

Miert van ennyire tul hypeolva mostanaban az, hogy valaki plus size?

Figyelt kérdés

Mindenhol ezt latom hogy igy meg ugy buszke magara, meg hogy attol hogy duci valaki meg szep stb

Miert, csak a ducibb lanyoknak lehet onbizalom problemaja?...


2017. máj. 19. 15:17
1 2
 1/19 Sunshinedoll ***** válasza:
59%
Senki nem mondta, hogy csak a duci lányoknak van önbizalom problémája lol.
2017. máj. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Nem, de minden masodik cikk errol szol :D

Atlagos vagy extrem vekony testalkatrol miert nem cikkeznek egy nap 6millioszor?

2017. máj. 19. 16:30
 3/19 anonim ***** válasza:
96%
Mert nem hiszik el, hogy nekunk is szar, amikor nem kapunk magunkra nadragot, mert ami derekban jo, az rovid. Peldaul. Meg irigyek az emberek, nem hiszik el, hogy vekonynak lenni se jo.
2017. máj. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

En szoszerint semmit nem kapok.. Polok mind ugy neznek ki rajtam mintha zsakba bujtam volna, vekonysagnak "hala" melltartot se tudok venni mert ilyen kicsi meret nem letezik, nadrag vagy bo es hosszra jo vagy forditva... Hosszuszaru csizma megintcsak eselytelen (tel) ugye mert lotyog benne a labam :D


szoval ja, nagyobb meret van, de kisebb nincs...

2017. máj. 19. 21:10
 5/19 anonim ***** válasza:
68%

"Peldaul. Meg irigyek az emberek, nem hiszik el, hogy vekonynak lenni se jo."


Már aki "irigy.." Én sosem voltam, nem is leszek, nekem a saját testalkatom és testem a nyerő! Sosem szeretnék másmilyen lenni, ez a lényeg :D

2017. máj. 20. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
33%

"szoval ja, nagyobb meret van, de kisebb nincs..."


Akkor nyisdd ki a csipád, és nézz körül!

MI neked a nagyobb méret? Az, ha 2-3 számmal nagyobb, mint a te gyerekméreted?? Hány kiló és hány centi vagy? És ehhez hány éves? Direkt éhezteted magad?? Fogyózol? Koplalsz???

Nem igaz, hogy nincs kis méret, tele van vele a boltok kirakata és az üzletek, csak ilyet lehet kapni, pont, hogy a nagyobb méretekből van hiány, és ha van is nagy nehezen, akkor pedig horribilis áron van minden!


A ti méreteteket meg utána hajítják, mert annyi van belőle, mint a rohadás, ráadásul már szinte ingyen..


Melltartót is pár száz és kb. 600-1.500 Ft-ért lehet venni, méghozzá csodaszépeket, nem hiszem el, hogy a gyerekméretű 65-70-es hátméretű is "túl nagy" neked!


Ezeket a melltartókat fillérekért dobálgatják utánad, mert annyi van belőle, de a kutyának nem kell, ennél azért mindenki csak nagyobbat hord..


Akinek meg tényleg nagy van, az meg vehet alsó hangon is min. 10.000-ért olyat, ami nem tetszik ugyan, de ez van.


Mi nem válogathatunk!!!

Nekünk nincs ingyen, míg nektek pedig igen!


Úgyhogy nagy hülyeséget mondtál most ezzel.......

2017. máj. 20. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

5-ös jo neked ^^ es orulok hogy Te igy szereted magad ahogy vagy! Igy kene mindenkinek <3 :)



6-os neked mibajod? Nem vetted be a reggeli bogyot?

Menj be a kikbe mondjuk, ott tele van hatalmas meretu ruhakkal a bolt :). Amugymeg nem eheztetem magam, ilyen az alkatom es vegyel vissza magadbol. XS-es felsonel nincs kisebb meret, meg XL-bol van XXXL-es is. ;) Ha meg azok sem eleg nagyok Neked, akkor lehet ideje valtoztatni, nem pedig nekiallni frocsogni es kigunyolni, hogy kicsi a cicim. Latom ész nem jar a draga melltartokhoz

2017. máj. 20. 08:27
 8/19 A kérdező kommentje:
Figyelj, ott a jobb felso sarokban van az a piros "x".. Nyomd mar meg legyszivest. Mondtam, ha a 3xl kicsi akkor irkalas helyett talan emeld meg a feneked es irany kardiozni. Ha akarod segitek edzesben nagyon szivesen, legalabb levezetned az agressziodat. ;)
2017. máj. 20. 10:36
 9/19 anonim ***** válasza:
96%
Kérdező ne foglalkozz ilyen agyhalottakkal... Én is xs-es ruhákat hordok, melltarto vasarlassal nekem is meggyűlik a bajom ugyanis majdnem mindegyik eláll mikor folveszem... Ja és a legkisebb méret. És még mielőtt megint megkérdezné, nem, nem koplalok, nem diétázom, nincs betegségem, annyiszor ehetek amennyiszer akarok mert egy deka sem rakódik rám :D ez van. Viszont örülnék ha híznék legalabb egy 5 kilót a 47kilómhoz, könnyebben találnék melltartót...(ja és20éves vagyok és 165cm)
2017. máj. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Hat latom szegenykem pszichiatriai eset xD irt egy uzenetet amiben magaval megbeszeli a gondolatait, bar nem ertem mire fel pattant el igy az agya :D szerintem normalisan reagaltam, szemelyeskedes nelkul.


Amugy 10-es ha gondolod tomegnovelesben is tudok segiteni :)

2017. máj. 20. 18:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!