Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon dagadt vagyok? KEPEK LENT!

Arimyevery kérdése:

Nagyon dagadt vagyok? KEPEK LENT!

Figyelt kérdés
15/L es 162 cm korul....gyulolom magam.

2017. máj. 27. 17:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Vagy jól tudod, hogy nem vagy dagadt, és csak egy kis egósimire vágysz, vagy valami gond van az agyaddal, és rosszul méred fel a valóságot, ez esetben menj pszichológushoz, mert testképzavaros vagy.
2017. máj. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Nem,képzeld nem erre vágyom,ugyanis önbecsülésem,önbizalmam sincs,nemhogy egóm.

Van amikor egy nap 2-3x sirok amiért tükörbe néztem,és elrontom vele az egész napomat. Kiváncsi voltam kívül álló emberek véleményére,mert mostmár énis kezdek aggódni hogy nincs rendben itt valami. Persze nem vagyok alultáplált meg semmi ilyesmirol szo sincs,de a nap 24 orajaban ezen kattog az agyam hogy mennyire szornyu testbe szulettem es szegyenlem

2017. máj. 27. 23:23
 13/17 pinkpancser ***** válasza:

A képek túl kicsik, de az látszik, hogy nem vagy dagadt. Ha mégis annak látod magad akkor a szemeddel van gond!

A sport viszont tényleg jó ötlet! Nem csak az alakot formálja, hanem jót tesz többek közt az önbizalomnak is!

2017. máj. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
átlagos, nem kövér
2017. máj. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

Én ölni tudnék azért, hogy ilyen alakom legyen, szerintem úgy vagy szép, ahogy vagy.

14L

2017. máj. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
100%
Testképzavarod van. Korodbeli lányok zöme küzd ezzel.
2017. okt. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem vagy dagadt, maximum bolond :) Fogadd el magad úgy, ahogy vagy. Miért kell abból problémát csinálni, amit a Teremtő adott? :D
2017. nov. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!