Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem vagyok megelégedve a...

Nem vagyok megelégedve a testsúlyommal. Rendkívül zavar, hogy nálam mindenki vékonyabb, csinosabb. Nem vagyok dagadt de vékony se. Vékony szeretnék lenni. Mit ajánlatátok, hogyan fogyjak le ebben a korban aránylag rövid idő alatt?

Figyelt kérdés
14 éves,70-72 kg közötti,170cm magas lány vagyok.

2017. máj. 24. 22:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha ez megnyugtat, én sokkal kövérebb vagyok :)
2017. máj. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Életmódót kell váltani és sportolni. Nézz ezeknek utána.
2017. máj. 25. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
A mostani barátnőm is hasonló volt 14 évesen. Ő elkezdett futni (majdnem minden nap futott). Most 20 éves és nagyon sportos. A futás és biciklizés mellett figyelj oda arra, hogy mit eszel. Valami olyan sportot válassz, ami rendkívül aktív és amit élvezel csinálni, csak így lehet hosszabb távon kitartóan folytatni.
2017. máj. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én is pont így érzek. Egy fél évig nem ettem lisztet semmilyen formaban es lefogytam 8kg-ot es bar mrg mindig nen vagyok elegedett magammal mert sokkal szelesebb vallam es csipom van a tobbi lanynal azert sokat javitott a kozerzetemen :) 14/L
2017. aug. 20. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia! Én pont most kezdtem el fogyókúrázni.:D

Szerintem ha mindennap sportolsz valamit, és ügyelsz arra hogy mit eszel és mennyit, akkor egészségesen le tudsz fogyni. Azt nem mondom hogy rövid idő alatt!

15/L

2018. ápr. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!