Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, Nők! Ti miért lakkozzá...

Lányok, Nők! Ti miért lakkozzátok ki a körmeiteket nyáron?

Figyelt kérdés
Lábon főleg, de kézen is élénk pl. bordó, sárga, más színre is. Kizárólag magatoknak szeretnétek tetszeni vagy tisztában vagytok azzal is, hogy mennyire erotikusnak hat ez a dolog nekünk, férfiaknak?!
2017. máj. 27. 19:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
73%

Én is szarok a férfiakra, de nem azért mert csalódtam. Férjnél vagyok, egyetlen férfi véleménye kell hogy érdekeljen, őt meg az ilyen részletek nem nagyon érdeklik.


Ahogy más is írta, nekem is borzalmas alakúak a körmeim a kezemen, ezeket sose lakkozom, mert idiótán nézne ki. Ilyenkor nyáron a csini szandálhoz viszont megesik, de inkább kevésbé feltűnő, cipő színéhez passzoló lakkot szoktam választani.

2017. máj. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
68%
Kövezzetek meg, de én nem tartom szépnek a lábkörmökön a lakkot.
2017. máj. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
85%

Azért, amiért más évszakban is: mert nekem így tetszik.

Hidegen hagy, hogy a pasiknak tetszik-e vagy sem.

2017. máj. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Metionin ***** válasza:
Ugyanazért amiért az év többi napján is, mert tetszik és védi a körmömet a berepedezéstől. A férfiak - és nők- véleménye teljesen hidegen hagy a külső megjelenésem minden részletével kapcsolatban.
2017. máj. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
49%

még télen is sokszor kifestem őket:D

1. unatkozom, és ezzel azért el lehet kreatívkodni

2. nagyon csúnya színe van szerintem a körmeimnek

3. kézen muszáj, mert cigizek és hát ja, sárgul...

nem tetszik annyira, ha nincs lakkozva. de legalább mást nem festek magamon ^^ :D

az, hogy nektek minden erotikus, azzal nem lehet mit tenni. jóformán már ne menjen utcára egy nő csador nélkül, de még arra is feláll nektek mert nő van a textil alatt... arról nem tehetünk, hogy ennyire véglények vagytok :D:D

2017. máj. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!