Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyit kellene...

Szerintetek mennyit kellene még hogy fogyjak illetve hogy nézek ki szerintetek?

Figyelt kérdés
160-centi vagyok és 78 kiló.Sajnos nem rég szültem így eléggé össze szedtem magam.Mos t tornázok heti ötször illetve figyelek arra hogy miket eszem.Képet küldök privátban annak aki esetleg elmondaná a véleményét rólam illetve arról hogy mennyi t kellene hogy fogyjak és,tippeket tanácsokat is elfogadok szívesen.
2017. jún. 1. 13:14
 1/5 anonim ***** válasza:

mennyi voltál szülés előtt? mennyivel éreznéd jól magad?

Én azt gondolom olyan 65kg-ig jó lenne fogynod nem?


én 161 cm vagyok 64 kg.ez nem olyan borzasztó.. de én nem érzem magam jól.58kgig szeretnék lefogyni

2017. jún. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ja,és ha nem rég szültél akkor meg hagyj időt magadnak..ne kezdj drasztikus fogyókúrába..
2017. jún. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Férfi szemmel nézve a dologra, a te magasságodhoz elég sok a 78 kg, persze teljesen érthető szülés után. De szerintem a legfontosabb, hogy a párod mit mond. Nem vagyok profi de én a paleo diétára állnék rá a helyedben (no cukor és szénhidrát) de ezen az oldalon is van egy csomó tipp meg sok más oldalon, ki tudja mi jön be neked. Mozgásban nekem a különböző appok segítettek. A rendszeresség nagyon fontos és a pulzusszám is. Ha gondolod küldhetsz képet illetve ha van még kérdésed állok elébe!
2017. jún. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
küldesz nekem is? :)
2017. jún. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nemrég szültél, akkor nincs miért aggódnod. Adj időt magadnak. Képet küldhetsz, hogy látszódjon az arány.
2017. jún. 9. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!