Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A hullahoppkarikázás jó arra,...

A hullahoppkarikázás jó arra, hogy fogyjak a csípőmből, illetve derekamból?

Figyelt kérdés
Ha elkezdek hullahoppkarikázni naponta, hány percig csináljam, hogy hatásos legyen? És ennek mennyi időn belül lesz látható eredménye ha rendszeresen csinálom? :) Köszönöm az értelmes, segítő válaszaitokat! :)

2015. júl. 30. 19:50
 1/8 A kérdező kommentje:
Elnézést, ha nem a jó kategóriába került. :/
2015. júl. 30. 19:51
 2/8 - palilaci - ***** válasza:
57%

Igen a felules meg a hasra jo:)))

Legyunk hulyek 4ever

2015. júl. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
Nincs helyi fogyás
2015. júl. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha körberagasztod gillette pengével, akkor akár hatásos is lehet.
2015. júl. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem jó, diétázni kell.
2015. júl. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Kisboltos ***** válasza:
38%
Csináld úgy napi 2 órát. Ha majd megunod, akkor olvass utána, hogy hogyan is működik a test.
2015. júl. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Azért elég érdeke, hogy csupa bunkó, heccelődő hozzászólás érkezett, pedig teljesen értelmesen kérdezett az illető. Miért kell a sok gyúrós szemetnek izomagynak lennie, és azonnal gúnyolódnia? Hogy mennétek már a pébe az ilyen válaszokkal!

Egy igen elterjedt nézet az, hogy a karika ér valamit. Én is vettem. ÉS nem azért nem használom, mert ti minden egyes kérdéshez odaírjátok, hogy nem ér semmit, hanem azért, mert gyerekkoromban még tudtam, mostanra viszonyt elfelejtettem, hogy kell használni. (Értsd jól, nem sikerül a testemen tartani.)

Ettől még a kérdéssel nincs semmi baj, sőt, több helyen olvastam, hogy igenis ér valamit.

2016. szept. 6. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Kisboltos ***** válasza:

Miért nem látni manapság gőzmozdonyt? Mert rossz a hatásfoka. Persze, minden jó, csak a kérdés az, hogy megéri-e azt az időt és energiát. Ha jó móka, és szereted, akkor csináld.

De itt nem az volt a kérdés, hogy ki szeret hullahoppkarikázni.

2016. szept. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!