Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha nőies alkatom...

Mit tegyek, ha nőies alkatom van, de fiús arcom?

Figyelt kérdés
Szeretném egyensúlyba hozni a kettőt, de lehetetlenség. Homokóra alkat, hosszú combok, ezt nem lehet laza, sportos cuccba öltöztetni, mert igénytelen krumplis zsák kinézetem lesz rögtön. Kicsi szemek, vékony száj, nagy, görbe orr. Sminkkel se lehet finomítani rajta, olyan leszek tőle, mint valami drag queen. Az aranyközéputat keresném...
2017. jún. 6. 14:18
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Álomnő :$
2017. jún. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Akkot fog más így elfogadni jelenleg ahogy kinézel ) ha először saját magaddal fogsz kibékülni ha elfogadod magad úgy ahogy vagy.
2017. jún. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%

Ne akard átalakítani az arcod sminkkel. Épp csak egy kicsit használj, hogy kicsit feldobja az arcod.

Ha szép, nőies az alkatod, az már sokaknak tetszik. Nem kell hozzá feltétlenül babaarc.

Egyébként nekem is homokóra alkatom van, hosszú lábak és mégsem nézek ki krumplis zsáknak sportos cuccban sem :) Bár általában nem sportosan öltözöm a munka miatt. De hétvégén lazában vagyok.

2017. jún. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
19%
Minél hosszabb Póthaj
2017. jún. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#1: Köszi az iróniát. :D


#2: A barátomnak tetszem, meg kapok pozitív visszajelzéseket is, de sajnos engem ezek nem érdekelnek, egyedül magamnak próbálok megfelelni.


#3: Szempillaspirált szoktam csak használni, a többi még inkább rontana rajta. (Így drag queen helyett androgün arcom van.) A "krumplis zsák" alatt azt értem, hogy a homokóra alkatnál ugye a derekat muszáj kihangsúlyozni, vagy kövérnek, tömzsinek látszik az ember. A karjaim, lábaim is vastagabbak a kelleténél. De a csúnya, fiús arcom miatt félek nőiesen öltözködni, nem akarok groteszk hatást kelteni.


#4: Fenékig érő hajam van, nem kell póthaj.

2017. jún. 7. 14:15
 6/8 anonim válasza:
100%

Orr műtét, hogy elkerüljük a zsidós beütést.

Töltesd tele a szájad plasztikákkal.

A szemedet hagyd békén, a műszempilla megteszi a hatását.

Ha már rendbe hoztuk az alapokat, én az eper színű rúzsra szavazok, alapozóval párosítva egy kis korrektorral megspékelheted még.

És mit alkottunk? Egy barbie babát!


Ha ez nem válik be, kezdj el gyúrni és állj be testépítőnek! Magyarországnak már úgy is mindegy...



Szóval csak nézd meg Pap Inez Hildát. Szerintem kb. arcra olyen vagy (az én elképzelésem alapján) csak keskeny szájjal. És én imádom Inezt!

Én sokkal jobban szeretem a jól öltözött lánykákat. A haj és a ruha sokat dob. Legyen egyfajta kisugárzásod és ne vidd túlzásba a sminket!

Fogadd el önmgad és tanulj meg pár fonást, mert az jól mutatna szerintem.


Én ezt ajánlom! Sok sikert! Puszillak!❤

24/L

2017. jún. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Nagyon kedves vagy. :) Inez valóban szép. Nekem sajnos közel sincs ennyire kedves arcom. Tudom, hogy viccnek szántad, de műtéten én is gondolkoztam már. Nem tudom, hogy öltözzek, hogy sminkeljek, amikor ilyen csúnya vagyok... Ezzel vagyok bajban.
2017. jún. 10. 21:56
 8/8 anonim válasza:

Én egy kis rúzst vagy szájfényt szeretek. Műtétet szerintem ne!

Utolsó voltam

2017. jún. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!