Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Önbarnítóknak mi értelme van?...

Önbarnítóknak mi értelme van? Mi baj van a fehérséggel? (videóval)

Figyelt kérdés

Az önbarnító úgy sem igazi barnaságot ad. Semmi értelme, hiszen az arcot nem lehet lekenni vele, smink nélkül meg hülyén néz ki a barnább test, és a fehér fej.

https://www.youtube.com/watch?v=Jo-CuwhSU4g

Ebben a videóban meg ez a lány a fehérséget próbálja úgy beállítani, mint ha bűn lenne. Feliratkozóinak inkább az ön elfogadást kellene reklámoznia.

https://www.youtube.com/watch?v=DkNEotM6rf8


2017. jún. 8. 15:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt belekepzeled a videokban. Sehol nem probalja ugy beallitani, mintha bun lenne.
2017. jún. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor azt mire mondja nem akartam úgy kinézni mint egy fehér csirke?
2017. jún. 8. 16:26
 3/8 anonim ***** válasza:
nem néztem végig a videókat, mert nem bírom ezt a csajt :D önbarnítót lehet használni arcra is és még mindig ez a legegészségesebb barnulás. a fehérséggel amúgy semmi baj nincs, én is hófehér vagyok, de ha karinnak nem tetszik ez a szín, miért ne változtathatna rajta?
2017. jún. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Amúgy én se bírom ezt a csajt. Amúgy nem azzal van a baj, hogy önbarnítózza magát, hanem ahogy a fehér bőrszínről megnyilvánul. Bár akkor sem értem, mi értelme az önbarnítózásnak, kifújja az orrát, lejön az alapozó, máris nem elüt a szín.
2017. jún. 8. 16:49
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem érted hogy az arcot is lelehet önbarnítóval kenni???

Neked meg mibajod a barnasággal?? Ilyenekkel foglalkozni istenem de ráérnek emberek ezen az oldalon.

2017. jún. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Minek nezed Karint, ha nem birod? :DDD
2017. jún. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nekem semmi bajom a barnasággal, de a fehérekről miért kell úgy beszélni, mint ha az nem lenne egészséges? Amúgy meg bocsi, de azt írok ki amit akarok. Ha nem tetszik lelehet kopni.
2017. jún. 8. 18:36
 8/8 A kérdező kommentje:
Unalmamban belenéztem a legújabb videóiba.
2017. jún. 8. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!