Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehet vonzó egy molett nő?

Lehet vonzó egy molett nő?

Figyelt kérdés

a strandon megnézitek a molett nőket is?


95 kg vagyok, de nem nézek ki annyinak, inkább 80-nak. (erős comb,fenék, vékony derék.)


már fogytam 25 kg-t, de még mindig bálnának érzem magam


Lehetek így vonzó?


2017. jún. 15. 19:54
1 2
 11/20 anonim válasza:
50%
Ugyan olyan vagyok mint Te. Hidd el, a pasiknak az kell, amibe bele tudnak kapaszkodni :)))Nekem még nem volt olyan, aki vissza utasított volna!
2017. jún. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne? A volt töritanárnőm gimiben volt kb. 80-85 kg a 167 centijéhez. Hm, a mai napig megrépáznám, ha nem lenne férjes asszony.
2017. jún. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
1-es vagyok, annyi undirító, derogáló üznetet kaptam, hogy nem
2017. jún. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:

Nefélj az senkit sem érdejel, hogy szarrá ment az egyik lábam, nem spitolni, meg közben epém kivették, nem ehetek zöldséget sem/gyümölcsöt sem

Amit akarok. Csak szar vagy, ez van.

2017. jún. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
fogyásban vagyok igen, még egyszer ennyi biztos le fog még menni minimum :)
2017. jún. 15. 20:53
 16/20 anonim ***** válasza:
Biztos van, akinek tetszel, de az nagy átlagban nem is a "jó pasik". Mindenki a maga szintjét nézi, lejjebb nem megy, max feljebb - a jó nőket mindenki megnézi, titeket ducikat pedig az, aki le is állna veletek.:) mindenkinek egyedi a stílusa! Az én barátnőm mondjuk a 165cm-hez 62kg, így azért nem annyira durva mint te, de nem csontkollekció, hanem aranyközépút. Van rajta mit fogni de nem hatalmas, csak formás, nem folyik ki az ujjaim között ha belemarkolok. Meg persze az eloszlás is fontos!
2017. jún. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Találkoztam olyan molett nővel az egyik fürdőben, h szép feszes volt a bőre, enyhén le volt szolizva, szolid smink, jó haj...

A feszes bőr sokat jelent, mert ha sokat fogysz, lógni fog. Esetleg tarts egy kis szünetet, szinten tartást a fogyásban és feszesíts kezelésekkel, váltózuhannyal stb.

2017. jún. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
A molett és extra duci nők jönnek be 100 kg felett, a strandon csak őket nézem meg, a vékonyak jelenlétét valahogy észre se veszem, csak a telt nagy fenekeket és vastag combokat látom.
2017. jún. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Fúj:D
2017. dec. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
fúj vagy te :D
2017. dec. 11. 16:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!