Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit kéne tennem hogy végre...

Mit kéne tennem hogy végre elfogadjam magam?

Figyelt kérdés
Szóval, a problémám az, hogy nem igazán tudom elfogadni magam. Nem èrzem magam elèg szèpnek, pedig (tènyleg nem akarok nagyképūnek tūnni vagy bármi ilyesmi) sok fiùnak tetszem. Rettentoen boldog pàrkapcsolatban èlek, szoval a barátom is szèpnek tart, es nagyon szeret. A baj csak azzal van hogy egyszeruen gyūlolom magamat, ahogyan kinezek. Mindig is fontos volt nekem az, hogy masok mit gondolnak rolam, es sokszor amikor esetleg megnyitom az Instagramot, akkor szembe találom magam a gyonyoru es tokeletes lanyokkal. Teljesen magukkal ragadnak a kozossegi median ezek a kepek, en is hasonlitani akarok rajuk. Ezert sminkelem magam, hogy legalabb egy kicsiket is ugy nezzek ki mint ok. De a testi adottsagaimat nem tudom megvaltoztatni. Vannak reszek amikkel elegedett vagyok, de a media mindig azt sugallja hogy csak akkor vagy szep, ha nagy a melled es sima a borod, nem er ossze a combod es tokeletes a sminked. Nekem ezek kozul nem mind adatott meg, es hiaba fogad el teljes mertekben a baratom, en keptelen vagyok elfogadni magam. Regebben vagdostam is magam emiatt. Ezt a rossz szokasomat mar elhagytam regen. Most elkeztem dietazni es kemenyen edzeni, de felek hogy meg ugy sem leszek elegedett magammal. Nem vagyok híve ennek, hogy teljesen idegen emberekkel megosztom a problèmàmat, de mivel eddig mindeki csak vigasztalt hogy " szep vagy, ne aggodj, "es ez engem csak egy bizonyos idore nyugtatott meg. Tudom, ezt magamban kell elrendeznem, es csak sajat magam segithetek , de nagyon szivesen varom olyanok tapasztalatat, akik mar atestek hasonlo dolgon. elnezest kerek az ekezethiany es az esetleges helyesirasi hibak miatt, csak telefonrol irtam 😅
2017. jún. 16. 22:48
 1/1 anonim ***** válasza:
2017. jún. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!