Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 13 éves vagyok, és szeretnék...

Ropiiiiiiiiiiiii kérdése:

13 éves vagyok, és szeretnék divatmodell lenni. Ez már régóta érdekel. Mit kéne csinálnom hogy ez lehetővé váljon? Mik a feltételek, hogy modell legyek? Sokra szeretném vinni a modellkedést! Légyszi értelmes válaszokat írjatok! Előre köszönöm!

Figyelt kérdés
A külsőben mire kell odafigyelni? Azt tudom hogy szép alkatnak kell lennie, de még mikre kell odafigyelni? Belsőnél is ugyanez :)

#feltétel #divatmodell #mikor kezdjem és hogyan
2017. júl. 2. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Egy lány ismerősöm statisztának jelentkezett, aztán ott figyeltek fel rá.

Igazából most se divatmodell, de eléggé keresett.

2017. júl. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Belsőre a modelleknek mire figyelni? Csak a külső számít ott, de nagyon.

Legfontosabb az ismeretség, te sem hiszed el, hogy Cara azért lett ennyire befutott, mert nagyon jó modell? Az apjáé a burberry :)

Fontos még:

-nagyon vékony legyél, de tényleg NAGYON.

-vannak 170 cm-s modellek is, de ha nem modellkedtél kiskorodban/nincs annyira különleges arcod mindenképp kell a 173 cm.

-legeslegfontosabb: KARAKTERES arc. Vékony arcodnak kell lennie, nem pufinak. Úgy, hogy azért látszódjanak az arcsontjaid a meghatározóbb helyeken.

-szép, egyenletes mozgás, tudj járni 20 (vagy annáé nagyobb) cm-s magassarkúkban is. (gyakorlás: könyv a fejedre, és addig gyakorolgasd, ameddig nem esik le)

-a legtöbb modell, szépségkirálynő viszont nem csak azért kapta meg ezt a címet, mert hű de szépek. Fontos, hogy tudj azért pár nyelven, szóval valamilyen szinten okosnak kell lenned.

2017. júl. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Dzseri ***** válasza:
El kell menni személyesen beregisztrálni annyi modellügynökségre ammenyihez csak tudsz. Majd rendszeresen figyelni az általuk hirdet munkákákat. Minden olyan castingra el kell menni amelyiknél megfelelsz a leírt feltételeknek. Ha vannak sikerek csináltass egy portfoliót, hogy a komolyabb munkákra legyen rólad készült profi képek. És reménykedj, hogy felfedez valaki.
2017. júl. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

1. Válaszolónak: én is sueretnék majd elmenni egy castingra, és remélem valami majd összejön!

2. A külsőmre elég sokan mondták már, hogy a modellügynökségekhez ez kell, de nem vagyok benne teljesen biztos. Mondták már,hogy szép, meg minden.... A nyelvekről pedig annyi, hogy Németországban élek, így automatikusan németet és angolt tanulok.

3. Ha lesz portfólióm, annyi helyre adom a jelentkezést, ahova csak lehet! Köszönöm az ötletet! :)

2017. júl. 12. 13:33
 5/5 anonim válasza:
A belső is olyan fontos mint a külső. Mert lehetsz te akármilyen szép, ha egész munka alatt hisztizel hogy fáradt vagy éhes vagy és egyéb problémád van akkor nem fognak veled dolgozni, hanem inkább keresnek egy kevésbé olyan szépet mint te de kevesebbet, udvariasabbat. Ezért sem olyan egyszerű ez a szakma, mint ahogy azt sokan hiszik. Mert ezek a problémák senkit nem érdekelnek. Úgyhogy a modellek nem többsége nem csak szép, hanem kedves is. Sőt nem csak idióták. Ez is egy nagy TÉVHIT! A modellek nagy része nagyon jól végzett vagy nagyon jól tanul az iskolában hogy a modelkedés után is legyen valami jól fizető állásuk. Hát igen sok tévhit van amik miatt mindig leszólják és elitélik a modelleket. Ezeket tartsd észben amiket mondtam! 😉
2017. aug. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!