Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ezt hogy fogjam fel? Nagyon...

Ezt hogy fogjam fel? Nagyon rossz lesz? 😭

Figyelt kérdés
Nemsokára fogszabályzóm lesz. Én nem nem nem akarom 😢😢 sztem olyan csúnya, nem is állna jól nekem 😢 pont gimis koromra lesz, és két évig kell hordanom. Az már biztos, hogy mosolyogni nem fogok 😢 de a legfontosabb dolog:mma-zni, kickboxolni lehet vele?? Ha pofába ütnek meg ilyenek. Kérlek én az edzések miatt élek 😢😢😢😢😭😭

2017. júl. 14. 22:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Hat évig thai boxoltam, ebből a hat évből két évig volt fogszabályzóm, az égvilágon semmiben nem akadályozott, max. ha pofánvertek, akkor jobban fájt. :D

Amúgy én is pont gimi előtt kaptam fogszabályzót, aggódtam is miatta, aztán a gimis osztályomból kb. még 10 embernek volt fogszabija, és senki sem csúfolt senkit emiatt, szóval ne aggódj, és próbálj arra gondolni, hogy utána szép fogsorod lesz.

2017. júl. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!! Hát én nem aggódok, hogy csúfolnak, mert megvédem magam, de azért legbelül ez nekem akkor is ciki. Pont ilyen válaszra volt szükségem, aki tapasztalt is. Köszi 😊😊 meg amúgy most,amíg még általánosban voltam, senkinek sem volt fogszabályzója, és ezért gondoltam, hogy akkor gimiben kinek...
2017. júl. 14. 23:30
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyik barátnőmnek 9-ben lett fogszabályzója. Eleinte őt is kicsit feszélyezte, de aztán gyorsan rájött, hogy az ég világon senkit nem érdekel, hogy van neki.

A barátaid emiatt úgy sem fognak csúfolni, és ismerkedésben sem fog zavarni. Van, akinek például kifejezetten tetszik, ha valaki fogszabis.

Ha jól be tudsz illeszkedni a társaidhoz és szimpatikus jellemű ember vagy, nem fogja őket érdekelni.

2017. júl. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nekem is gimi előtt lett fogszabályzóm, és nem zavart.


18F

2017. júl. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Kisebb koromban 3, majd gimis koromban 3 évig volt fogszabályzóm, és ezidő alatt a következőre jöttem rá: Senkit nem érdekel. Senki nem veszi észre, és egyáltalán nem olyan nagy ügy, mint számos filmben.


Nekem volt a legtovább fent a fogszabályzóm (11.-es koromig) az osztályban, és egyáltalán nem volt ciki vele ismerkedni se, bulizni se. Értelmes közegben mozogtam, ahol senki nem tartotta cikinek, hogy felnőtt koromra szép, egyenes fogakat szeretnék.


A sporttal kapcsolatban nekem nincs tapasztalatom, de arra már megkaptad a választ :)


Fel a fejjel, nem a világ vége. És sokak szerint még kifejezetten szexis is :)

2017. júl. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Kérdezhetek valamit kérdező?

Mit jelent az a 8557?

2017. júl. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkitől a válaszokat!! Remélem velem is úgy lesz, hogy észre sem veszik majd. De még mindig kicsit parázok, mivel nekem elég fontos a külsőm, és igen, tudom, hogy a belül is értékesnek kell lenni, mielőtt valaki ezt írja 😂 amúgy ez a fogszabályzó is kicsit váratlanul ért.
2017. júl. 15. 00:22
 8/14 A kérdező kommentje:
#6.válaszoló:azt én sem tudom, az valahogy odakerült 😂😂
2017. júl. 15. 00:23
 9/14 anonim ***** válasza:

Nekem is most lesz fogszabályzóm ősszel vagy télen és most megyek gimibe (bár én hatosztályosba járok, de most leszek 9. osztályos). Igazából már évek óta kellett volna fogszabályzó, de nagyon ellenkeztem, mert èn is iszonyú rondának gondoltam és féltem attól, hogy fájni fog. Most meg már január (!!!!) óta tervben van, fogorvosokhoz járkálunk, voltam röntgenen, már alig várom hogy végre fent legyen, mert iszonyú rondák a fogaim. Gondold el, hogy utána milyen szép fogsorod lesz! És milyen szép mosolyod. Meg ma már sokféle fogszabi van, nagy a választék, nem úgy, mint régen.

Általánosban nálunk sem volt nagyon fogszabályzója senkinek, de pl most azon az évfolyamon, ahova járok, sokmindenkinek van, egy 10 embernek biztos. És akiknek leszedték, gyönyörű foguk van.

Ne aggódj ès kitartást neked is!

2017. júl. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
#9 válaszoló: hát az lehet, hogy sokfajta van, de iszonyú drágák... Az enyém is lesz, vagy 100.000 ft, úgy, hogy semmi különleges nincs benne. Hát igen szép, lesz, de addig is fogszabályzó nah. Neked is kitartást, vagy sok sikert, vagy mit kell ilyenkor mondani.;)
2017. júl. 15. 10:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!