Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen módszert használjak,...

Milyen módszert használjak, hogy egy maszkot csináljak?

Figyelt kérdés

[link]

Ilyet szeretnék, de nem tudom, hogy csináljam meg a szemét úgy, hogy fekete legyen, de kilássak belőle.



2017. júl. 24. 01:38
 1/5 anonim válasza:
Szerintem fekete szemhéjpúderrel fesd ki a szemed azon részét ahol kivan a maszkból és úgy kevésbé fog látszódni
2017. júl. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak a maszkot seretném megcsinálni, hanyagolnám a bőrömre vitt dolgokat, de azért köszi
2017. júl. 24. 14:12
 3/5 anonim ***** válasza:
fekete szúnyogháló 2 rétegben vagy ha van fekete női harisnya (az a vékony) akkor abból. Ezeken átlehet látni, bár nem tökéletesen (kb.70% körül). És persze fekete. Vagy kínai 500ft-os napszemüvegből kipattintod a lencsét.
2017. júl. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez a harisnyás nem hangzik rosszul, én is gondolkodtam rajta, de szerintem átlátszik, köszönöm, kipróbálom! :)
2017. júl. 25. 02:44
 5/5 anonim ***** válasza:
A linken az első képtalálat egy tutorialvideó bélyegképe, ahogy nézem, elég jó kis tutorial és ott is valami harisnyaszerű dolgot használnak. Nem fog átlátszani, mert ugye alatta is sötét van, te viszont kilátsz, mert viszonylag laza az anyag.
2017. júl. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!