Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki ha a női...

Szerintetek ciki ha a női nemiszervem picit nagyocska husis és púposabb?

Figyelt kérdés
Jó tudom kicsit furcsa kérdés de kezdem szégyellni, hogy olyan púpos maga a szeméremdomb vagy hogy magyarázzam és volt egy pasim aki ezzel cukkolt és sosem tudtam,hogy mert bejött neki vagy, mert csúnyácska??(képet nem küldök)

#alak #nőo nemiszerv
2017. júl. 24. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs is annál szebb!
2017. júl. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is olyan, szerintem semmi baj vele :)
2017. júl. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem ciki, ilyen és kész. A leírás alapján ugyan nem tudom, milyen, de nem tűnik vészesnek.

Ha a fiúdnak nem tetszik, szerintem ez az ő vesztesége, tuti sokan vannak, akik nem kötnének bele :)


De ha nem tudod, hogy bejön neki vagy ellenkezőleg, miért nem kérdezed meg? Párkapcsolatban alap a kommunikáció, mégis sokan elhanyagolják, ami sok problémát okozhat.

2017. júl. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
"Mennyire gáz, ha" és "ciki, ha" kezdetű kérdések teljesen értelmetlenek, mert mindegyik azt sejteti, hogy mások megitélése alapján akarsz kiigazodni... teljesen mindegy, hogy mások mit gondolnak.
2017. júl. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hogy érted azt,hogy púpos? Duci vagy amúgy? A legtöbb embernek kb az "átlag" jőn be. De mindenki megtalálja a párját, akinek bejön a speciális adottság. Hány éves vagy?
2017. szept. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!