Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Honnan rendelnétek inkább...

Honnan rendelnétek inkább parfümöt?

Figyelt kérdés
Notino-Emag?
2017. júl. 29. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Emag román cég, nem valami jó hírű itt. Barátnőm rendelt onnan egyszer, a gps-hez az egyik legfontosabb darabot nem küldték el.

Notino meg megbízható, és eredeti termékeket árul, szerintem mindenképp onnan rendelj :) én is vettem már ott dolgokat

2017. júl. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%

Mindkettőről rendeltem már, semmi gond nem volt.

Annyi történt azóta, hogy amit az eMag-on hirdetnek, azt van hogy más cég adja el (oda van írva). Én direktben az eMagtól rendeltem.

A Notino is külföldről jön amúgy (asszem cseh).

2017. júl. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Emag-ról azért nem rendelnék, mert ha valami nem stimmelne román cég révén a garanciáztatás s visszaküldés menete nagyon hosszadalmas, akár költséges procedúrát is jelenthetne. Ezért nem szokták sokan javasolni a fentebbi céget, főleg ugye elektronikai készülékek vásárlása esetén. Ettől függetlenül eddig még nem csalódtam bennük.

Parfümöt most kezdtem el vásárolni, régen szökőévente vettem valamit Douglas-ban vagy Marionnaud-ban. Legutóbb rendeltem Notino-ról egy parfümöt, amit minta vásárlása előzött meg. Elég tartós volt rajtam, többször éreztem napközben is az illatát. Ahogy elfogyott a mintám kb 2-3 hétre rá rendeltem tesztert. Megszagolván az üveg kupakját ugyanazt érzem, de kifújva közelről egy dohos valamit észleleke csak. Vissza szerettem volna küldeni, mondván nem eredeti. Előtte pont utamba esett a Douglas, bementem, majd visszavittem, amit Notino-ról rendeltem, hogy nézzék meg. Megnézte három hölgy azt mondták eredeti, meg a fehér doboznál is mondták, ők is a tesztert így kapják. Most se érzem tökéletesen az illatot egyébként. De voltam még egyszer egy másik üzletben és ott is ezt érzem. :D Nem bízok magamba se sokszor. :D Lehet 15 fok alatt kell abszolút használni, mert alapból őszi s téli illat minden fórumon. Valahogy június előtt rendeltem meg. Apám szerint üt az illat. Reggel fújtam magamra kettőt, délután 15-16 –kor hazaért és kérdi mennyit fújtam magamra. Eltelt eközben 6-7 óra. Notino-t megbízható forrásnak találom, minden külföldi parfümös fórumon s Youtube csatornán ajánlják.

Elvétve itthon lehet olvasni egy-két negatív kommentet is. Ennek oka szerintem az lehet, az adott illat nem jó minden évszakra (mint nálam pl.) vagy átesett a reformulation jelenségen. Persze lehet ettől eltekintve, hogy valóban hamis a termék vagy szimplán gyengébb széria a gyártás során.


Egy biztos a parfümériák mocskosan drágák, sok helyen alig van választék, 30 ml konkrétan egy átlagos illatból reggeli 2-3 fújással 1-1,5 hónap. Ha meg ugye egy gyengébb designer illatról van szó, akkor abból többet kell fújni valamivel, ott 1 hónap a max.

Egyébként a Notino-ra visszatérve, Beautyspin is ugyanaz, ami Amerikában egy hatalmas webáruház.

Nem sufniból üzemel a cég. :D

2017. júl. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Notino-ról évek óta rendelek parfümöt és eddig nem volt semmi problémám.
2017. aug. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!