Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek is igaza van? Egy...

Szerintetek is igaza van? Egy osztálytársam mindig piszkál.

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam, aki folyamatosan az alakomat fikázza. Most őszintén kérném a véleményeteket! Átlagos alakom van, viszont a fenekem nem a legnagyobb ó, de nem mondanám formátlannak, ugyanis évekig lovagoltam. A combjaim is teljesen átlag méret. Most nem önteltségből, de idegenek is megdicsérnek, hogy szép vagyok.

De az osztálytársam, ő lány, és ő pattanásos, irracionálisan nagy a segge és formátlan. A melle kicsit nagyobb, ő kövérkésebb is mint én, de örökké a kis mellemről (ami csak egy mérettek kisebb, mint az övé) meg a kis seggemről gyártja a poénokat. Szerintetek?



2017. júl. 28. 19:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Jegyezd meg, aki piszkál annak sosincs igaza. :) Aki piszkál az kompenzál. Leginkább magával nincs kibékülve. Te se foglalkozz az ő külsőségeivel, meg azzal se hogy piszkál. Fogadjátok el egymást, ha ő meg erre nem képes, az az ő sara.
2017. júl. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Feltekeny. De egyebkent hany evesek vagytok?..
2017. júl. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Irigykedik
2017. júl. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
16
2017. júl. 28. 20:25
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A csúfolódás sokszor lelki szegénység. A saját onbizalomhianyat azzal kompenzálja, hogy piszkál téged, mert irigy rád, ennyi. Nem kell vele foglalkozni, röhögd ki, mosolyogj rá, többet ér, mintha felidegesítenéd magad.
2017. júl. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Van keped rolatok?
2017. júl. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ne vedd magadra semmikepp :) Vannak ilyen romlott lelku emberek 😃🖕🏼 es valoszinuleg nem veled van a problema ;) Ne idegesitsen fel, ne szolj vissza csak mosolyogj ra, vagy csak nevess rajta, hogy o is lassa:) hidd el, megeszi majd az ideg
2017. júl. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Féltékeny, önbizalomhiányos; féltékeny helyett itt most a jobb szó : irigy rád.
2017. júl. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Egyetlen egy dologra lehet irigy az pedig, hogy én nagyon közel állok a szüleimhez és ő meg egyáltalán nem. Szerintetek ez lehet az oka?
2017. júl. 29. 11:12
 10/13 anonim ***** válasza:

"De az osztálytársam, ő lány, és ő pattanásos, irracionálisan nagy a segge és formátlan. A melle kicsit nagyobb, ő kövérkésebb is mint én"


Mert jobban nézel ki, és élvezi, hogy legalább a mellméretben jobb lehet nálad, és ezt azért az orrod alá is dörgöli; mert ettől nő az ő saját értékelése, hogy valamiben "jobb" mint más. És ő ennek nagyon örül, hogy legalább ebben az egy dologban jobb nálad, mert amúgy ő önmagával nem elégedett; és akkor így eltereli a saját figyelmét a saját hibáiról; egyébként nem szereti-és nem fogadja el önmagát. Ja és lehet az is, bár lehet, hogy csak simán ő képzeli be akár direkt, és bebeszéli magának, hogy te olyan nagyra vagy a jó alakoddal, és szeretne kicsit úgy belepiszkálni ebbe a képbe, hogy ne érezd már olyan nagynak meg jónak magad; mert te sem vagy tökéletes, neked is vannak hibáid, amibe bele lehet kötni. Szerintem ő ilyeneket gondol. Végeredményben alacsony az önértékelése; és próbálja azt is eljátszani, meg próbálja saját magával, meg a környezetével elhitetni, hogy lelkileg minden rendben van vele, tehát kifelé azt akarja mutatni, és magát hitegetni, hogy ő megfelel saját magának, és nincsen önbizalomhiánya, hogy erősnek látszódjon, és nehogy valaki belekössön az ő hibáiba. Akár olyan rossz tulajdonságaiba, amikről nem tehet, akár olyanokba, amikről igen. Lehet az is, hogy érte őt kiskorában valami nagyon csúnya, jogtalan beszólás, megalázás, mondjuk óvodás korában , amit még nem tudott feldolgozni.

2017. júl. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!