Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehet fehéríteni a fogak...

Lehet fehéríteni a fogak eredeti színén túl házilag? Ha igen, mivel?

Figyelt kérdés
A fogaim alapszíne sajnos nem olyan fehér, pedig nem iszom kávét meg cukros italokat, nem is dohányzom. Rendes fogfehérítésre fogorvosnál sajnos nincs lehetőségem.

2017. aug. 19. 10:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Hidrogén peroxiddal. Csak sín kell, ami tökéletesen passzol a fogsorra. Bármelyik fogtechnikus (nem, direkt nem orvost írtam) el tudja készíteni.
2017. aug. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
keress rá a neten.
2017. aug. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
47%
Elméletileg a szódabikarbóna a fogkrémen heti egyszer / havi egyszer fehérít a fogon. Viszont unokatestvérem azt mondta, hogy neki kikezdte az ínyét. Nem tudom pontosan mennyire káros, de ha rákeresel googleben hogy fogfehérítés szódabikarbónával, biztos kiadja a veszélyeit. (((Most csak ez jut eszembe, de fogfehérítés házilag keresés a neten biztos többet is kiad.)))
2017. aug. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Széntabletta.Nekem bevált.
2017. aug. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az orvosi fogfehérítés a leghatásosabb. Drága, de a közhiedelemmel ellentétben nem megfizethetetlen. Vannak ezek az otthon is használható fogfehérítők, de csak némileg fehérítik a fogat. Van akinél ez is elég látványos.
2017. aug. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A signalnak van fogfehérítős fogkréme, nekem egy hét után látszott már a különbség, pedig nekem fehér az alapszíne kávé, meg cukor mellett is XD
2017. aug. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsétek el a szódabikarbónát! Az inkább csak políroz. Koptatja a fogzománcot,meg a kommersz fehérítő fogkrémek is (utóbbiak legalább remekül tisztítanak)
2017. aug. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!