Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Léteznek olyan fiúk akik a...

Léteznek olyan fiúk akik a kismellű lányokat szeretik? (kép).18/ L

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

A hasonló mellű lányokra gondolok , szóval kismellűek. Ha neked bejönnek , miért ,és miért nem a nagymellű lányok ? Mit szeretsz a kicsikben stb... ? Kort is légyszi :)


2017. aug. 23. 19:01
1 2
 1/11 DollarDog ***** válasza:

Ha más megfog akár az arca akár maga a testalkata akkor nekem onnantól mindegy! De a belső is ugyanolyan fontossággal bír!

18/F

2017. aug. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
74%

Nem azt mondom hogy nem vonz a nagy mell de a mell az nekem mell, ha szeretem a lanyt illetve az arca is tetszik akkor az utolso amit nezek az a mell.

Nekem amugy tetszenek, egy reszt nem panaszkodbak a hat fajasra amit a mell meretuk okoz.

Másrészt en a vekony lanyokat szeretem es nekik altalaban kis melluk van es nem vagyok nagyobbra mert nem az szamit..

Egy bizonyos szintig nem hazudok de felszines vagyok mert az arcot nezem de ez relativ mi a szep nekem mert nagyon sol fajta lany tetszik.

Ne legyrn komplexusod a melled miatt! Jo igy es jo is lesz igy annak aki szeret :)

18d

2017. aug. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Például én. c: Nem tudom miért, de a kicsik és a közepesek tetszenek csak. 16f
2017. aug. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 DollarDog ***** válasza:
80%
A 18 éves dinónak igaza van halgass rá!
2017. aug. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Ehhh 18f
2017. aug. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Én valamiért a kismellű lányokhoz vonzódom leginkább 17f
2017. aug. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem mellméret alapján barátnőt választani magamnak.
2017. aug. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Számomra "nem a méret a lényeg", nem a mellével rabol el a lány, hanem az arcával, belső tulajdonságaival. Ha a vonzalom megvan ezek miatt, a kis melleket is ugyanúgy imádni fogom a lánnyal együtt, mint más esetben a nagyokat.


19F

2017. aug. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Vannak ismerőseim akik kismellűeket szeretik.

Azért, mert erre izgulnak fel, ez vonzza őket, így lettek beprogramozva. Nem saját akaratukból.

2017. aug. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mintha nemtudnad h leteznek.. Nem a mell a foszempont hanem a mi alatta van
2017. aug. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!