Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 14 éves fiú vagyok és még 1...

14 éves fiú vagyok és még 1 nyelv pirszinget szeretnék van már 1 de mellé szeretném. Nektek mi a véleményet? Fiúnál a kettő az el fogadjató?

Figyelt kérdés

2017. aug. 24. 21:07
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Nem nem fogadható el, 14evesen korai is és nem vonzó
2017. aug. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
1 is undorító. 14 évesen pláne.
2017. aug. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
17%
Én nemtudom hogyan engedhetik ezt meg a szüleid, milyen neveltetésben van részed, hogy 14 éves létedre pc-d lehet? Nem még h nyelvbe? Nekem ha 20 eves gyerekem lenne akkor is lebeszelnem errol mert szamomra iszonyatosan undorito mar csak a gondolat is hogy peldaul egy nyelv pc-s fiuval csokolozzak egyszeruen hatbonzorgato szerintem...de hat izlesek es pofonok..de akkor is meg fogod bánni mire felnott leszel hidd el nem fog tetszeni es ha az en tanacsomat megfogadod nem rakatsz bele mégegyet hisz ha normalis lannyal szeretnel ismerkesni aki nem rocker, vagy emos vagy nemtom akkor az vagy szoba sem all veled vagy el fog utasitani..szoval szerintem gondold at..es ne vedd sertesnek hisz lehet hogy ami nekem tetszik az epp szamodra taszito szoval ahany ember annyi izles tenyleg nem sertesnek szantam csak 14 evesen hoz az ember elhamarkodott donteseket..
2017. aug. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%

Meg az egy is gusztustalan,raadasul nagyon megfogod banni


14/l

2017. aug. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem is gusztustalan, de szopásnál jól jön..a ponyvaregényből hallottam ezt, még nem tapasztaltam. meg nem is akarom.
2017. aug. 25. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Pirszing😂😂😂😂
2017. aug. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
38%

A te tested azt csinálsz vele amit akarsz. A piercing meg nem olyan mint egy tetoválás amit álltalánan egy életen át visel az ember. Ha megunod kiszeded és a nyelvben még pont nem feltünő az az egy két lyuk. Van akinek pl nyom nélkül be is forr a nyelv piercing helye.

Engem pl nem különösen érdekelne, hogy hol és hány db piercinged van. Nekem is van több mondjuk nem a nyelvemben csak a számban 2 és az orromban 1.

Amúgy ja rocker vagyok pontosabban inkább metálos már ha nagyon kategorizálnom kell magamat.

Ezt ha normális lányt akarsz magadnak és nem egy rockert vagy emost meg kikérem magamnak. Mert egy rocker nem lehet normális? Hidd el mi nem itélkezünk úgy mások felet mint az átlagos kultúrális szennyen nevelkedett emberek akiknek annyira nincs életük, hogy ráérnek mások kinézetével és életével foglalkozni. Mert aki egy kicsit is kilóg a sorbólvagy az általuk elfogadott kinézettől azt már egyből megbélyegezik.

És amúgy nyalásnál is jól jöhet a srácoknak a nyelv pc. Ezt az egyik ismerősöm mesélte.

Azt meg mindig tegyétek hozzá amikor azt mondjátok, hogy undorító valami, hogy -szerintem-

Mivel senki véleménye sem egyenlő az objektív valóságal. Minden vélemény szubjektív. Nem egyforma az emberek izlése.

Kinek a pap kinek a pap lánya :)

2017. aug. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
60%
Elozonek szol nemtudom miert nem volt vilagos h hozzaraktam h nem sertesnek szantam es hogy ez az en velemenyem tehat szerintem(!!) van igy. Egyebkent meg nincs semmi bajom a rockerekkel hisz lehet h tok inteligensek es ertekesebb emberek nem tudhatom, viszont azr valljuk be hogy egy rocker vagy emos nem a polgar emeberek koreben megszokott oltozkodessem ill. nehany esetben viselkedessel jar..hisz ne tagadjuk ha csak a metrora vagy buszra szall fel egy full fekete ruhaban nagy lancokkal a nadragjara akasztva, acelbetetes nagy bakancsban (40+ fokban ilyen melegbe😂) es tele pc-vel levo emberke ne mond hogy nem bamuljak meg es nem feltuno..nektek nem rossz erzes h mindenki titeket bamul es rolatok susmog? De hat ez egy sajat velemeny ezt se vegye senki magara lehet csak en vagyok szuk lataskoru es nekem nem tetszik biztos masoknak az nem tetszik ami nekem szoval kinek a pap, kinek a papne!!
2017. aug. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!