Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a véleményet erről az...

Veronika 1996 kérdése:

Mi a véleményet erről az angol nyelvű, könyves blogról?

Figyelt kérdés

Kb 1,5 hónapja indítottam el az oldalt, akkor írtam egy hasonló kérdést, de azóta rengeteg minden változott rajta. Elfogadom a kritikát, de csak akkor ha normális hangnemben kapom. :) Nagyon kíváncsi vagyok mindenki véleményére, lehet ez magáról a tartalomról vagy a kinézetről is.


Előre is köszi :)



2014. máj. 14. 20:19
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Kaka.
2014. máj. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Úristen, de figyelmetlen vagyok elfelejtettem belinkelni... inkább nem is kommentálnám magamat.

[link]

Egyébként kedves első hozzászóló, szerinted mit jelent, hogy normális hangnemben írj kritikát? Nem tudom, miről írtad, hogy khm nem tetszik, hisz meg se osztottam a címet véletlenül. El tudom képzelni az estéd: jársz körbe gyakorin, bunkó/bántó kommenteket írogatva olyan embereknek akikre még csak annyi időt se szántál, hogy figyelmesen elolvasd a kérdésüket és írj egy legalább félig emberi lényhez méltó választ.

2014. máj. 14. 22:34
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Kaka.
2014. máj. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Sajnos el tudom képzelni, hogy mennyi energiát fektettél abba, hogy akár megnyisd az oldalt, de ha még tényleg utálod is akkor is csak egy 8 éves használná ezt a nyelvtant. Miután a magyar nyelvtudásod úgy tűnik egy szóból áll, csak találgatni tudok, hogy milyen szinten van az angol tudásod. Megmondtam leírhatja bárki, hogy rossz, de normálisan.... szánalom.
2014. máj. 15. 18:35
 5/10 anonim válasza:
Szerintem nagyon szép lett :) Klassz a háttér, a virágos kép és nekem a blog címe is nagyon tetszik. A bemutatkozás is jó. Congratulation!:) Hajrá!;)
2014. máj. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ, kedves vagy :)
2014. máj. 17. 15:51
 7/10 anonim ***** válasza:
Már a legelső idézettel megfogtál. :) Tetszik, hogy angol nyelvű az oldal. Gratulálok, ügyes vagy. Ötletet adtál néhány könyv elolvasásához. Csak így tovább!
2014. máj. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2014. máj. 29. 18:50
 9/10 anonim ***** válasza:
szerintem is jó, de a "You'll find further information" az mit akar jelenteni?
2014. jún. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
további információ, legalábbis valahonnan úgy emlékeztem, hogy ezt használják, de most kicsit elbizonytalanodtam és lehet, hogy átírom.
2014. júl. 5. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!