Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Más is ennyit foglalkozik a...

Más is ennyit foglalkozik a külsejével, vagy csak én vagyok ilyen ´dilis´?

Figyelt kérdés

Állandóan keresem a megfelelő tusfürdőt, sampont, szemkörnyékápolót, hajpakolást, arckrémet, akármit.

Annak ellenére, hogy nagyon sok mindenből bevált az olcsó sajátmárkás, képes vagyok megvenni a tízszer annyiba kerülő világmárkát, mert az biztosan még jobb. Aztán vagy jobb, vagy nem.

Ha beszabadulok egy drogériába, akkor is végignézem a teljes kínálatot, ha csak vattakorongért jöttem.

Soron kívül vásárolni mondjuk nem szoktam, csak boldogan konstatálom, hogy megjelent valami új, de jó, ezt majd ki kell próbálni.

Néha online kozmetikai oldalakon is nézelődök, vajon mi van ott, ami a drogériákban nem kapható. Mondjuk rendelni tényleg ritkán szoktam, átlagban olyan fél évente.

Nem költök sokat ilyesmire, többnyire azt veszem, amire szükségem van (többnyire :D ), csak szeretem nézegetni, új dolgokat kipróbálni, akkor is, ha már van bevált.

Amugy az alapokon kívül (sampon, balzsam, tusi, arckrém, ajakápoló...) nem nagyon használok mást.


2017. aug. 28. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
En is ugyan ilyeeen vagyok.:D
2017. aug. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem az a hobbim, hogy behűtök valami finomat, felteszem a kedvenc zeném, és bőrápolásról olvasgatok. Most épp a koreai márkák foglalnak le.
2017. aug. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is, bár inkább a sminkcuccok fognak meg jobban. Barátnőim már nem szeretnek drogériába járni velem mert én az összes polcon megnézegetem az utolsó termékig minden palettát, spirált, tust stb. stb. :D
2017. aug. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
En a ruhakkal vagyok ugyanigy, imadom oket nezegetni, probalgatni, ilyesmik. Neha jol esik megvennk egy-egy dragabb, kulonlegesebb darabot. Nincs ebben semmi rossz szerintem, nem artasz vele senkinek. A lenyeg, hogy ne ess tulzasba.
2017. aug. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az ha negveszel egy drágább cuccot egyszer hátha jobb, teljesen normális, az lenne baj ha tudnád hogyaz olcsó is ugyanolyan jó mégis a márkásat veszed mert az trendibb.

Nézelődni meg mindenki szeret, szóval nyugi :)

2017. aug. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!