Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párkapcsolatban lévő férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban lévő férfiak, fiúk! A barátnőtök mennyit foglalkozik a külsejével?

Figyelt kérdés

Minden nap sminkel? Mennyi sminket szokott viselni? Használ-e parfümöt? Van-e műkörme/műszempillája/póthaja?

Jár-e szoláriumba? Milyen gyakran jár fodrászhoz?

Festi-e a haját? Milyen gyakran jár kozmetikushoz?


2017. márc. 30. 18:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
60%
Parkapcsolatban elo ferfi baratnojekent is valaszolhatok? :D
2017. márc. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
66%

Az én barátnőm minimálisan sminkeli magát, szemöldök meg ilyenek (nem nagyon értek hozzá)

Parfümöt szokott használni, szereti őket

Nincs műkörme, műszempillája póthaja, ezek a munkája miatt nem nagyon lehetnek.

Néha elmegy szoliba, fodrászhoz 3-4 havonta jár. Be van festve a haja, barnára, nagyon szép. Kozmetikushoz nem jár, minden ilyen cuccot magának csinál.

2017. márc. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
46%

Nincs: -smink

-műköröm

-műszempilla

-póthaj

-szolárium

-fodrász

-kozmetikus

-hajfestés

-parfüm

Nehezen, de rájött, ő, mint nő, ember kell nekem és nem különböző festékek, illatok. Azokat, nő nélkül is be tudnám szerezni.

2017. márc. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
52%

Én nő vagyok, de azért leírom ezek közül miket csináltam amíg volt barátom:

Smink: ha találkoztunk akkor mindig volt rajtam alapozó + kihúztam a szemöldököm és a szemhéjamat. Parfümöt is leginkább csak akkor használtam, ha vele voltam. Mivel tudtam, hogy neki bejön a szolid műköröm, ezért csináltattam. Műszempillám, póthajam soha nem volt.

Szoliba nem jártam, fodrászhoz kb 4 havonta festetni, vágatni. Kozmetikába nem jártam soha, a szemöldököm magamnak gyantázom és az arcápolást is itthon végzem.


Amióta nincs pasim, nincs műkörmöm, a hajam sincs festve, parfümöt sem használok, sminket is csak ritkán. :D

2017. márc. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Bőven eleget az én ízlésemnek, de nem idegesítően sokat szerencsére.

Sminkelni alkalomhoz illően szokott általában. Mondtam neki, hogy előttem lehet bűnronda is, én akkor is imádni fogom, de ettől még mindig kikeni magát ha kell, egyébként csak minimálisan. Műkörme nincs. Többi sem.

Szolizni szokott néha, de én is, mert fertelmes a bőröm és a "műnap" néha jót tesz egy kicsit.

Milyen gyakran ? Nem tudom sosem foglalkoztatott, de nem annyira. A haja volt már festve, de egy ideje nem festi éppen.


Nem tudom ennek a kérdésnek mi értelme volt, de remélem boldog vagy.

2017. márc. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%

A barátnőm egyszerűen csak nagyon szép arcú alapvetően. Szőkés-vöröses természetes hajszíne van, lapockáig érő hosszú hajjal. Nagyon világos fehér bőre. Néha rak magára vörös rúzst, az jól áll neki. Parfüm mindig van rajta. Vékony-átlagos alkatú.


Smink, műköröm, műszempilla, póthaj (lol) nincs. Haját nem festi, fodrászhoz évi párszor jár levágatni a töredezett végeket csak. Szoláriumba nem jár, kozmetikushoz talán csak szemöldököt szedetni megy.


Amiről még nem esett szó, pedig ugyanilyen, ha nem még jobban fontos az az öltözködése. Nőiesen öltözködik nagyon. Ha az időjárás engedi, akkor szoknya van rajt nadrág helyett és jó időben szereti pl a virágmintás női ruhákat is. Na nekem ezek sokkal inkább jelentik a nőiességet már akkor inkább, mint a kisminkelés.

2017. márc. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Én is nő vagyok, de szerintem a párom nem tudná megmondani, hogy milyen sminket viselek (max azt mondaná szépet :D) sem azt pontosan, hogy milyen gyakran járok fodrászhoz, így én válaszolok inkább.


Smink: nem mindennap, de legtöbbször igen. Finoman, egy kicsit üdébbé teszem a bőröm, finoman kiemelem a szemem, néha egy kis szín a számra.

Parfüm: nem vagyok nagy rajongója. Van pár otthon, de mindennap nem szoktam használni.

Nincs póthajam, műszempillám, a körmöm is saját, de tartós lakk van rajta.

Nem járok szoliba, fehérbőrű vagyok.

Kb évente 2-3szor járok fodrászhoz, mert derékig érő hajam van. Festem magamnak.

Érzékeny bőröm van így inkább jó arcápolókba invesztálok és nem kozmetikusba.

23

2017. márc. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Most nem vagyok kapcsolatban, de volt három. A második sminkelt komolyabban, a másik kettő alkalmilag, ha mentünk valahová. Szolárium, műköröm, póthaj, műszempilla egyéb mű dolgok nem voltak, csak festették magukat. A napi szinten sminkelős barátnőm, olyan 160 pár centi magas volt, 50 kiló körül, kék szemek, hosszú egyenes barna haj, szimmetrikus kedves arc, egyszer meglepett, hogy nem volt rajta smink. Mikor a nyakamba ugrott, az futott át az agyamon "most 2 csajom van, vagy mi ?" de szép volt smink nélkül is, egyszerűen csak szerette. Fodrászhoz az első járt, a többinek én vágtam a haját, mert hosszú volt, csak annyit vágattak mindig ameddig töredezett volt. Kozmetikushoz egyik sem járt, mindegyik ápolta magának. Sminkből természetes hatásút használt mindegyik, parfümöt szintén használt mindegyik. És csodaszép volt mindegyik. Nekem legalábbis :)

30/f

2017. márc. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Én nem használok se műpillát, se póthajat, se műkörmöt, sminket viszont igen, nem viszem túlzásba, de látszik.

Fodrászhoz havonta járok, festem a hajam, kozmetikus kilőve, magam ápolom a bőröm.

Körmöt ritkán festek, szoliba nem járok, parfüm pipa. 25N

2017. márc. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nagyon igényes, minden nap sminkeli magát, havi 1 fodrász. Kozmetikushoz ritkán jár, szerintem max 1 alkalommal évente.Nagyon sokat költ ruhákra, cipőkre, kiegészítőkre de meg is keresi az árát, egy szavam nem lehet. Az ékszer témát meghagyja nekem, nehogy zavarba jöjjek. Néha már én érzem magam kínosan amikor együtt megyünk valahova, hogy kicsit alul öltözöm hozzá képest, főleg hétvégenként.

Szoláriumba nem járunk, ha süt a napocska, akkor napozunk.

2017. márc. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!