Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Wax bean szőrtelenítőt próbált...

Wax bean szőrtelenítőt próbálta már valaki?

Figyelt kérdés

Nem értem, mitől lehetne fájdalommentes. Ha ez is kitépi a szőrt, mint a gyanta, akkor ugyanúgy fáj.

Valahol olvastam, hogy csak a szőrhöz tapad és nem a bőrhöz, ezért nem fáj.

De hát nem a bőrt tépjük le gyantázáskor sem. Meg pl. epilátorral is csak a szőrt tépjük mégis fáj.

Szóval valakinek van személyes tapasztalata??


2017. aug. 29. 10:03
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Nincs személyes tapasztalatom, de biztos, hogy bullshit hogy nem fáj. Nem a bőr húzódása miatt fáj, hanem a szőrtüsző kihúzása miatt. Jól hangzik a promócióban, sok hülye beveszi, megveszi, aztán jön rá, hogy átverték. Facebookon, instagramon terjengő csodaszereknek még annyira se szabad hinni, mint a tvben lévőknek.
2017. aug. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1: Köszi, én is így gondoltam. Nem tudom, hogy ki veszi meg ezeket. Azért is gondoltam, hogy megkérdezem, hátha valaki igazából kipróbálta és tudja, hogy milyen.
2017. aug. 30. 09:49
 3/7 anonim válasza:
95%
Én a kozmetikusomnál találkoztam először ezzel a módszerrel. Valóban nem fájdalommentes, de sokkal sokkal enyhébb fájdalmat okoz, mint a rendes gyanta. Tényleg jobb!! Nekem csokissal csinálták. :D Én sem akartam elhinni de tényleg jobb, és gyorsabb is. Nincs vele annyi macera. És ezt nem reklámozásképp mondom, mert nekem nincs sajna ilyen készletem, de ahogy a kozmetikus használta: kellemes csalódás.
2017. okt. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3: Köszi! És a kozmetikusnál is ez volt a neve, hogy wax bean? Vagy hogyan választottad ezt a hagyományos gyanta helyett?
2017. okt. 23. 14:06
 5/7 anonim válasza:
100%

Azt nem tudom, hogy ez volt-e a neve, mert a kozmetikusomnál ott volt a kis asztalon az "olvasztóba", és mikor mondtam hogy gyantáztatni szeretnék (bajusz volt egyébként) akkor rögtön azt használta, nem a hagyományost. Csak bekapcsolta a gépet várt pár másodpercet, az ujjával vitt fel egy kicsit, rákente az arcomra, fújta és után az ujján hagyott kis langyos gyantával lehúzta.


Egyébként még azt is mondta, hogy fodrászkellékes boltban vette, ott nem tudom hogy hívják.

2018. jan. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
60%
2018. jan. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Dvikii válasza:
Én pár hete rendeltem. Eddigi tapasztalataim azok amit már leirtak. Kb 40%az kevesebb fájdalom ládon egyáltalán nem erzem személy szerint. A kissebb párnapja borotvált dzőrt is kiszedni (késsé hiányosan) gyorsan oldlvad, sokkal kevesebb a macera, bajlódás vele.
2021. ápr. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!