Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Industrial piercinget szabad...

Industrial piercinget szabad forgatni és alkohollal kezelni?

Figyelt kérdés

Itt az írják, ne, más helyen hogy de, sőt kell, ne kezeljem alkohollal, aztán mégis jó rá az alkohol, kamillás borogatás kizárva, megint máshol inkább azt részesítsem előnyben.

Most akkor mit szabad és mit nem?


Vettem tiszta alkoholt is, van octeniseptem, bepantenem is...



2017. aug. 29. 16:59
 1/4 anonim válasza:
Én ahol csináltattam ott hidrogén peroxidot ajánlottak, hogy az a legjobb rá. De szerintem az alkohol is megfelelő. Miután megcsináltattam pár napig csak betadinoztam, aztán hidrogén peroxid. Még most is használom hetente egyszer pedig már majdnem 2 éve megvan. Forgatni ne nagyon forgasd szerintem 1-2 hétig amíg úgy nem érzed hogy nem okozna nagy "fájdalmat" utána simán lehet.
2017. aug. 30. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Úgy kezeld, ahogy a piercer mondta. Arra vállal garanciát.
2017. aug. 30. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem van piercingem a mellbimbómban, a fülemben, az orromban, és mindegyik alkalommal azt mondták, hogy alkohollal ne, és hogy ne mozgassam :D
2017. aug. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem pont az mondták,hogy mozgassam,mert gyorsabban gyógyul és lehet tiszta alkohollal fertőtleníteni. :D
2017. szept. 8. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!