Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Folyton be akar nőni a fülem,...

Folyton be akar nőni a fülem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

... a fülbelövés helyén.

Három hónapja lövettem ki, szépen benne hagytam hat hétig, ahogy mondták, bár alig vártam, hogy leteljen, mert éjszaka mindig nyomta, ahogy oldalt feküdtem. Most szeretnék saját fülbevalót hordani, de amikor éjszakára kiszedem, reggelre var képződik rajta, úgy kell átszúrnom folyton. Ha egy-másfél napig nem rakok bele fülbevalót, akkor annyira összenő, hogy fáj, amikor átszúrnom.

Ez meddig lesz még így?



2012. jún. 15. 10:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Régen, mikor még én kicsi voltam, cérnát húztak a fülünkbe, addig, amig stabilan be nem gyógyult a seb.
2012. jún. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tök egyszerű a dolog. Ne vedd ki se este, se nappal! Azzal csak rásegítessz a benövést illetőleg, hogy kiszúrogatod a lyukat, majd újból kiveszed a fülbevalót. Így mindig be fog nőni a füledben a lyuk, szóval azt javaslom szokj hozzá, hogy este nyomja a füled a fülbevaló (egy idő után észre sem veszed, hogy ott van este is a füledben).
2012. jún. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Próbálj olyan fülbevalót, amelyik nem nyom, éjszakára pedig ne szedd ki, míg be nem gyógyul. Ha kiveszed, jóhogy összenő. Nekem a porcnál tartott sokáig, mikor fiatalabb koromban kiszúrtam, pont amiatt, hogy mindig elfeküdtem. De az se tartott a végtelenségig, pár hétig érzékeny volt alvás után, aztán elmúlt.
2012. jún. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nyilván igazatok van, csak azt hittem, 6 hét elég lesz neki, hogy ne akarjon folyton és nagyon gyorsan benőni.


Mindig kell majd éjszakai fülbevalót hordanom? Vagy mennyi idő kábé, amíg ez megváltozik?

2012. jún. 15. 13:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon sokba telt, ezáltal meg is szoktam, hogy este is benne van a fülemben, egyáltalán nem zavart. Ha majd te is megszokod akkor nem fog érdekelni, hogy meddig kell éjszakai fülbevalót viselned. Hidd el. Tapasztalatból beszélek, mivel 14 füllyukasztáson vagyok túl (:
2012. jún. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
14, az szép. Köszi a választ.
2012. jún. 15. 22:50
 7/7 A kérdező kommentje:
Csak tudnám, mit keres a kapcsolódó kérdések között itt lent az, hogy " Nektek is akar szexelni folyton az ivartalanított malac?" :DDD
2012. jún. 15. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!