Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Rövid lett a hajam, és kerek...

Rövid lett a hajam, és kerek arcom van. Mit kezdjek vele? :/

Figyelt kérdés

Vállig ér. Sajnos le kellett vágni idáig, el volt már nagyon töredezve.

Fotózás lesz holnap az iskolában, és engem középre szoktak állítani, szóval elég észrevehető vagyok a képeken. :(

Mit csináljak? Smink/frizura ami segíthet az arcom formáján?

Arra gondoltam, hogy kontúrozok, pirosító, highlighter, és egy picit sötétebb rúzs. Ezek nagyjából vékonyítanák az arcom?

Frizurára fogalmam sincs mit csináljak. Talán összefogom lófarokban a fejtetőmön a hajam és kint hagyok pár szálat a homlokomnál lógni.


2017. aug. 31. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:
47%

Kérdés: miért fotózkodás előtt kellett levágni a hajadat?

Ha nem most vágtad volna le, akkor nem lenne problémád!


Attól, hogy magadra kensz 1 kg vakolatot még nem fog megvékonyodni az arcod!

Inkább nézzél fotózáskor használatos pózokat, azokat próbálgasd, hogy melyik póznál érzed vékonyabbnak az arcodat (optikai csalódás)

2017. aug. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ne legyél ennyire hiú - pár év múlva így is, úgy is röhejesnek fogod érezni magad az addigra már régi képen, ahogy mindenki más is röhejes lesz rajta.


Nincs jelentősége. Ha a ballagási tabló lenne, megérteném, de hidd el, ez jelentéktelen dolog. :)

2017. aug. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Pirosítót és bronzosítót semmiképp se használj egyszerre a sulis fotózásnál. A sötét rúzs nem segít, csak szélesebbnek fog tűnni tőle a fejed.

Egy barackosabb színű pirosítót javasolnék és egy nude színű rúzst.

Csinálj erősebb szemsminket, meleg színekkel: barna, bordó és piszkos rózsaszín színekkel.

Ennek az a lényege, hogy a szemedre tereled a figyelmet, mégsem tűnik úgy, mintha 5 kiló vakolat lenne rajtad, mert természet sminkeket használsz.

Ha rám hallgatsz, egy nagyobb fehér, vagy bézs színű fülbevalót teszel be. Ez is kiemeli a szemed. Egy egyszerű gömböt, vagy hasonlót.

Én a helyedben nem hagynám egyenesen a hajamat, nehogy kivasald! Egyszerű nagyobb hullámokat vinnék bele. Ne loknizd be, mert az még rosszabb!

So sikert, remélem tudtam segíteni :)

2017. aug. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom mindenkinek a valaszokat❣️
2017. aug. 31. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!