Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mire van szükségem a szolárium...

Mire van szükségem a szoláriumhoz?

Figyelt kérdés

mennék vagy 3x és kb 5 perce.

elég lesz?

jövőhét hétvégére szeretnék valami szép színt magamra.amúgy hamar barnulok,és van már egy kis színem,de ebbe az esős időbe képtelenség tovább barnulni.no,meg csíkmentességet is szeretnék.befeküdhetek a bikini felső része nélkül?amúgy igaz fürdőruhában kell befeküdnöm?

van ilyenem:

[link]

ezt magamra kell kenjem,mielőtt befekszek?


15-lány


2010. máj. 26. 16:02
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Sima bugyiban befekszel/beállsz és jónapot. Ne kenegesd magad semmivel.
2010. máj. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
utána szoli utáni krém. Mert lehámlik.
2010. máj. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
51%
Jobb ha nem mész szoliba. Inkább próbálj meg kifogni egy naposabb délutánt és úgy próbálkozz. Nem véletlenül nem javasolják az orvosok senkinek sem a szoláriumot, rengeteg kockázata van.
2010. máj. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%

Szia

Először bőven elég 3-5 perc, de egy alkalom után még nem sok látszik. Ha csíkmentességet szeretnél, akkor meztelenül feküdj/állj be, szerintem legtöbben úgy szokták, én biztos.

Ezt a krémet pedig közvetlenül szolizás után kend fel, aztán kb 3-4 órán keresztül ne fürödj le, így garantált a barnaság :D :)

2010. máj. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hát először is kell találni egy helyet, ahol kiskorúakat is engednek, ugyanis ez illegális - bár valószínűleg ezzel nem lesz probléma.
2010. máj. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
utolsó:itt,ahol én lakok egyenlőre nincs betiltva
2010. máj. 26. 17:05
 7/8 anonim válasza:
Én meztelenül szoktam szolizni.
2010. máj. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Krémet okvetlen használj! Én anélkül nem megyek be.

Sokkal szebben, egyenletesebben barnulsz és szebb szined lesz tőle. Én is meztelen szoktam, hogy ne legyenek csikok, mert az nem szép. Én legtöbbet álló szoliba szoktam menni, nem fekvősbe, mert ugye nem látom hogyan fertőtlenitik és szerintem az álló higiénikusabb.

Szolizás után minimum 2-3 órát ne zuhanyozz, majd minden nap bőven testápolózd a testedet, mert nagyon kiszárad!

Mindig egy maximum 2 perccel növeld a szolit, többel ne, mert leégsz, fájni fog és lefoszlik:)

Puszi!

2010. máj. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!