Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Férfilétemre elég hosszúak a...

Férfilétemre elég hosszúak a szempilláim, és néha már idegesítenek, mert szemüveges vagyok, és állandóan beleér, és sokszor normálisan se látok. Hogyan lehetne megrövidíteni?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy hülye kérdés, de azért várom a válaszokat:D
2010. máj. 26. 18:16
 1/9 anonim ***** válasza:
36%
hát a csajok is le szokták vágni néha ha a vége eléggé roncsolódott már. neked is ajánlom de nagyon vigyázz vele ne vágd túl rövidre:D elég 1 max 2 milliméter az is bőven jó lesz de komolyan mondom mert tudom hogy a pasik milyenek hogy "azt mondta vágjam le de vigyázzak akkor fél centit levágok:D"(bátyámból kiindulva:D)na tényleg nagyon vigyázz vele:D és csak pár millimétert:D!!
2010. máj. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
és ehhez van vmi speciális eszköz amivel le lehet vágni?
2010. máj. 26. 18:40
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne vágd le szerintem mert akkor vastag lesz a vége... és hülyén fog kinézni.
2010. máj. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Úristen nehogy levágd. Nekem gyulladt már be a szempillám, és hát mit mondjak, k*rvásul fájt. Az ollóval jobban meghúzod és te is így jársz. Az előttem válaszolónak pedig teljesen igaza van. Húzd lejjebb a szemüveged inkább.
2010. máj. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Le ne vágd!!!!!!!! Egyrészt a hosszú szempilla szép és szexis, másrészt meg hallgass a fentebb írók tapasztalataira.:) Nekem volt olyan pasim, akinek alig volt szempillája, és az nagyon nem nézett ki jól...mondjuk kompenzálta ezt más, de akkor is. NE VÁGD LE!!!!!!!!
2010. máj. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Jó, rendben átgondolom, már próbálkoztam ollóval hát igen ,nekem is jól meghúzta:)
2010. máj. 27. 15:06
 7/9 anonim ***** válasza:

Jaj, azt hittem ez csak nekem probléma.

Én csaj vagyok, de nekem is mindig beleütődik a napszemüvegbe. Nagyon idegesítő és kellemetlen.

Ha pedig esetleg nagyritkán sminket is használok akkor ugye keményebb a festéktől a szempillám és szinte már leveri a szemüveget a fejemről :DDD


Egyszer visszavágtam ollóval de kb. most pár év után tartok ott, hogy normális lett! Soha többé nem vágom le!


Nem értem hogy történhetett hiszen elvileg a szálak fél évente cserélődnek tehát kihullik és nő új. De nekem ahol belevágtam évekig látni lehetett, mert mindig rövidebb volt. A mai napig nem tudom megérteni miért.


Örülök, hogy végre rendeződött a helyzet. Most annyit szoktam csinálni, hogy szemkörnyékápolóval/szemránckrémmel a szempilláimat is bekenem, vagy ricinusolajat használok rájuk néha attól puhábbak lesznek. Ez annyiban segít, hogy nem ütődik annyira a szemüvegnek, mert puha és szép finoman lecsúszik róla.



Egyébként neked nem okoz problémát, hogy néha keresztbe áll egy-egy szempilla? :DD Tehát, hogy függőlegesen beáll egy és szúr meg rossz érzés? Mert velem ez is gyakran előfordul illetve naponta kb 2-3 alkalommal megy egy szempilla a szemembe és szúrja kegyetlenül.


Az már megszokott, hogy reggelente mosakodásnál minimum 1-2 a szemembe megy és akkor kínlódhatok.


Pedig nekem nem is olyan dúsak és erősek a szempilláim és annyira sok sincs és nem is túl hosszúak.

Szóval épphogy átlagosak.


Bocs, hogy sok lett de évek óta mindenki röhög rajtam még senkivel nem találkoztam akinek szintén lenne ilyen szemüveg-szempilla problémája :))))))


Ja egyébként azt tudom még javasolni, hogy válassz más típusú szemüveget. Habár nekem szinte mindegyiknél van ilyen probléma de némelyiknek azért valamivel jobb a kialakítása és akkor annyira nem kényelmetlen viselni.

2010. jún. 23. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
XD ez vicces, hát ja nekem is van egy pár a "szemembe álló" szempilla:)
2010. jún. 23. 13:02
 9/9 anonim ***** válasza:
nekem is hasonló problémám van de ha lejjebb tolom a szemüvegem az orromon, az is idegesít, állandóan kinézek felette és a végén már az orrom hegyéig csúszik...:/
2012. nov. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!