Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szemüvegesek! Titeket nem...

Szemüvegesek! Titeket nem zavarnak/irritálnak/bántanak a kamu szemüvegek?

Figyelt kérdés
Szemüveges vagyok, nagyon rossz a szemem.. Nagyon zavar, hogy ennyire felkapták a kamu szemüvegeket, a sok tömeg kiscsaj meg még pár fiú is hordja ezeket, szerintem semmi értelme, sőt kicsit sértő is... Ti ezzel hogy vagytok?

2017. szept. 13. 21:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Nem erdekel, minek foglakozzak masokkal?
2017. szept. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Semmi problémám vele, miért is lenne? Nem értem.

Mégis mit sért? :D

2017. szept. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar. Miért zavarna? Én amúgy örülök, hogy szemüvegem van, nélküle furán érzem magam.
2017. szept. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar, sot, jobb erzes, hogy inkabb divatnak tarjak, minth kinezzenek miatta
2017. szept. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajom miatta :D én is most lettem szemüveges és nekem is jól áll... bár divatból nem hordanám, de meg tudom érteni
2017. szept. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem, elvégre honnan tudnám, kié kamu?

Ha meg mégis valaki divatból hordja, miért ne. Remek kereteket kapni mostanában, én is szeretem az enyémet.

Ha valamikor egy csoda folytán nem kéne többet hordanom, szerintem néha napján így is feltenném, csak mert hiányozna

2017. szept. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar, hordják csak.
2017. szept. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
63%

én megértem, engem is zavar

ismerek olyat, aki régen a szemüvegeseken gúnyolódott, most pedig büszkén viseli a kamuszemüvegét, mert milyen jól áll neki és öltözteti

2017. szept. 14. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ovis korom óta szemüveges vagyok, 2 hónapja megműtettem de hiányzik, az egyik régi keretembe tervezek rakni dioptria nélküli lencsét hogy néha hordhassak :)
2017. szept. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én egyébként soha nem is szeretnék kontaktlencsét, talán csináltatok hogy legyen ha kell.. De imádom a szemüvegem, jól is áll.
2017. szept. 14. 12:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!