Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szemüvegesek! Titeket nem...

Szemüvegesek! Titeket nem zavarnak/irritálnak/bántanak a kamu szemüvegek?

Figyelt kérdés
Szemüveges vagyok, nagyon rossz a szemem.. Nagyon zavar, hogy ennyire felkapták a kamu szemüvegeket, a sok tömeg kiscsaj meg még pár fiú is hordja ezeket, szerintem semmi értelme, sőt kicsit sértő is... Ti ezzel hogy vagytok?

2017. szept. 13. 21:48
1 2
 11/12 Metionin ***** válasza:

Igazából nem érdekel, ha tetszik nekik, hordják. Csak vicces hogy én alig vártam hogy végre kontaktlencsém legyen :D


De ez most olyan hogy eredetileg szőke a hajam, alig vártam hogy befesthessem sötétre, miközben egy csomóan a sötét hajukat festik szőkére :D mindenki úgy hordja, ahogy neki jó. Amúgy ez még mindig jobb, mint amikor csúfolták a szemüvegeseket.

2017. szept. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nem izgat hogy ki mit hord . Szemüveges vagyok én konrkétan a közel 4 év alatt meg szoktam mondhatni hozzám nőtt . Amugy igen csomó jó keret van már . Sima szemüvegben a hipster stilusú ami jól áll , de napszemüvegben meg a tipikus amcsi katonai pilota stilus ami be jön és jól is áll .

Napközben vezetni sima átlátszó lencsével nem annyira jó nekem nagyon zavar a nap , de ha gyalog vagyok vagy épületben bent akkor csak is az átlászó lencse

Napszemüvegem is meg a sima is dioptriás bal -2,7 jobb -3,0

Azaz elég vacakul látok nélküle . Aki divstbol hordja engem nem izgat max 1 év és akkor más lesz a divat .....

2017. szept. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!