Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nők! Nálatok divat a viber...

Nők! Nálatok divat a viber vagy a whatsapp? Használjátok egyáltalán, vagy van? Kort is írjatok

Figyelt kérdés
2017. szept. 17. 21:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem vagyok nő, inkább csak lány. Vibert régebben használtam, a whatsappot jelenleg is használom. Remek alkalmazás. 14/L
2017. szept. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A whatsappot használom, mellette a viber felesleges.

29/N

2017. szept. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
vagy inkább a messengert nyomatjátok?
2017. szept. 17. 21:58
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem divat kérdése, azt pedig végképp nem értem, hogy ez miért ebbe a kategóriába való :)


Én használom mindet, a messengert is mert minden ismerősöm mást és mást használ, így megvan, hogy kivel hol beszélgetek. Ugyanakkor nekem a whatsapp a kedvencem, szerintem ez a legjobb csevegős alkalmazás, a messengerrel is elvagyok, de a vibert például egyáltalán nem szeretem. A vibert ezért ritkán használom, de egy-két emberrel itt tartom a kapcsolatot, úgyhogy muszáj.

2017. szept. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem nincs türelmem írogatni, régen sms-t is csak végszükség esetén írtam. Képeket néha küldök messengeren, van egy-két baráti csoport, akikkel megosztok néha ezt-azt. Ha valakivel csevegni akarok, felhívom. Persze én már öreg vagyok és biztos maradi... N48
2017. szept. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

én nem használom és nem is használtam soha egyiket se, nincs rá szükségem. skype-om sincs, bár már használtam, és elképzelhető, hogy egyszer újratelepítem (állásinterjúk miatt pld.). a messengert használom, bár nem szeretem. én azok közé tartozom, akik visszasírják az MSN-t... :)

24/N

2017. szept. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem egyik sincs. E-mail, SMS nekem bőven elég.
2017. szept. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Metionin ***** válasza:

Én egyiket sem használom.

27

2017. szept. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Vibert rendszeresen használom.

27N

2017. szept. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Egyiket sem használom, nem is fogom.

19 N

2017. szept. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!