Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám figyelmen kívűl...

Hogyan tudnám figyelmen kívűl hagyni az a gondolatot hogy ronda vagyok és a testem is az?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem vagyok megelégedve a külsőmmel. És egyszerűen le akarom sza*rni a véleményemet. Hogyan tegyem?

2017. szept. 18. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Idővel rájössz, hogy ezeket beképzeled magadnak. Aztán sajnálni fogod azokat az éveket, amiket ilyen önmarcangolással töltöttél, ahelyett, hogy élveznéd az életet.

Tulajdonképpen mi nem tetszik magadon?

2017. szept. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kezdj el sportolni, változtass valamit magadon, egyél egészségesebben, adj magadra. A pozitívabb testkép azonnali velejárója ezeknek.
2017. szept. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sose fogsz megvaltozni magadtol. Tenned kell erte. Sportolj. Csinaltass egy uj hajat. Esetleg plasztikai mutet ha pl az orrod hatalmas.. Ha csak nem valami genetikai betegseg vagy stb akkor szinte mindent meglehet valtoztatni
2017. szept. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!