Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » T-i h kezelitek az általatok...

T-i h kezelitek az általatok éppen felvett ruhára kapott negatív kritikákat? Figyelmen kívül hagyjátok? Vagy elgondolkodtok rajta h esetleg tényleg előnytelenül áll?

Figyelt kérdés
kort is légyszi.
2011. jún. 22. 16:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mivel 70 kg vagyok, így ha azt mondják pl. a szüleim vagy barátaim hogy kövérít, akkor nem azt veszem fel. Egyébként is adok a barátaim véleményére, pl. buli előtt kikérdezem őket, melyik pólót viseljem inkább, melyik állna jobban. A ruháim miatt viszont szinte sosem szoktak beszólni. Volt olyan, hogy az egyik barátnőm azt mondta, milyen szuper az új boleróm, a másik pedig így köszöntött: Ez borzalmas, vedd le. Az a lényeg, hogy te jól érezd magad abban, amit viselsz. Csak akkor adj mások véleményére, ha van valóságalapja, de akkor sem idegenekére, hanem a szeretteidére, akik biztosan csak jót akarnak neked. 16/L
2011. jún. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

nem érdekel,h ki mit gondol, ezért nem is mondanak már nekem kritikát,tudják úgysem foglalkozom vele.

viszont azért annyi önkritikám van,hogy tudom mi áll jól és mi nem

2011. jún. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
28/L (második voltam)
2011. jún. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha nagyon sokan mondják,hoyg nem áll jól,akkor elgondolkodom rajta,hogy igazuk lehet.
2011. jún. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én lesz.rom. És akkor utána már nem az öltözetem kinézete lesz a téma, hanem az, hogy sz.ros.
2011. jún. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Általában jó szemem van a ruhákhoz, így ritkán esik meg, hogy valami rosszul állna rajtam, annak ellenére, hogy közel sem vagyok modellalkat.

Kritikát általában azért kapok mert nem követem a csőnadrág-mesefigurásfelső-tornacipő tinidivatot, hanem igyekszek némi kreativitást vinni az öltözködésembe.

2011. jún. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
általában észreveszem saját magam, ha valami nem áll jól, ezért nem is veszem meg. meg szoktam hallgatni, ha valakinek van valami kritikája, el szoktam rajta gondolkozni, de nem próbálok görcsösen megfelelni a környezetemnek, azt veszem fel, ami tetszik.
2011. jún. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

lesz*rom, mert van egy egyedi öltözködésmódom, ami igaz, hogy nagyon sok embert zavar, de én meg így érzem jól magam, szóval rohadtul nem érdekelnek a kritikák. se a jó, se a rossz. hadd tudjam már én, hogy miben érzem magam jól...

18L

2011. jún. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
alt. az szokott lenni, h ha vmi uj cuccom van, jonnek oda, h "huh de csini+minden", kozben a hatam mogott cikizik, probalok ugy tenni mintha nem izgatna, de azert elgondolkoztat a dolog...
2011. jún. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én arra gondolok,hogy Irigyek!! :D és egyből boldogság a kritizálás


14L

2011. jún. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!