Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szörtelenítés fiúként? Undorít...

Szörtelenítés fiúként? Undorítóan szőrös a lábam?

Figyelt kérdés

Nem lehet ritkítani valahogy? Full csupaszra se lenne jó.

Mi erről a véleményetek?



#fiú #láb #szőr #vádli #gorillalegs
2017. szept. 23. 16:56
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Pl Rossmanban?

És nem olyan b#zis ez?

Már tisztára felemészt ez a kis hülyeség.

2017. szept. 23. 19:21
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagyok


Igen tetszik a lányoknak, sokkal jobban mint a sok szőr. Egész nyáron rövidgatyában járok, strandon is rendszeresen megfordulok, és eddig csak pozitív véleménnyel voltak róla a csajok. A haveri körben lévő csajokkal beszélgettünk már erről többször, és egyértelműen pozitív dolognak tartják a szőrtelenítést.


A helyedben elsőre elmennék kozmetikushoz legyantáztatni. Egyrészt el tudod lesni a technikát, az eszközöket, másrészt egy gyakorlott profi kozmetikus kezei alatt elsőre kevésbé fog fájni. Utána már magadnak is megpróbálhatod gyantázni. Nem nagy dolog, de azért egy kis gyakorlat nem árt hozzá. Én csináltam egy ideig, sőt epiláltam is a lábam.


Ezen a bu-zis kérdésen pedig lépjél már túl, mert egyáltalán nem az. Az már sokkal inkább hogy ennyit nyavalyogsz ezen, hogy mit fognak szólni hozzá. Legyél férfi és merd eldönteni, hogy legyantázod a lábad, és letojod mások véleményét, ha egyszer neked így jobban tetszik. Ahova járok kozmetikába, több srác is jár gyantáztatni rajtam kívül is. :)

2017. szept. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Nem lehet h csak te látod olyan durvának? Küldj képet nem hiszem h olyan gáz lenne
2017. szept. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
+1 a kozmetikusra, sokkal egyszerűbben megúszod, nem kell vele egyedül töketlenkedned.
2017. szept. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Szerintem csak 16 éves vagy és hülyén érzed magad, mert a tested hirtelen megváltozott. Hagyd a szőrt.
2017. szept. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Én is variáltam rajta egy csomót. Alap felállás az volt, hogy túl szőrös, engem zavart. Lehet van lány, akinek tetszik, viszont egyszerűen kellemetlennek éreztem. Hosszú, fekete volt és sűrű, bőröm pedig igencsak fehér + nem találtam esztétikusnak. Arról nem is beszélve, hogy hullik. Porszívózás után kis idővel már jó néhány szál ott hevert a padlón.

Igazából nekem nem lenne vele bajom, ha ritkább, rövidebb lenne, csupaszt pedig én sem akartam. Ritkítás gyanánt pedig gyantát kezdtem el használni télen, azóta rendszeresen szőrtelenítem, megszerettem. Azóta már ritkult, de még így is több van, mint általában másén :D Idáig még rosszindulatú megjegyzést nem kaptam érte, vagy pedig magukban tartják. Ha engem, mint hetero fiút kérdezel, akkor nekem sose volt semmi negatív véleményem arról, ha egy fiú szőrtelenít. Igazából nem is foglalkoztam vele addig, amíg engem nem zavart.

Valakin pedig alapból lényegében nincs is szőr, ők nem férfiasak? Vagy melegnek születtek??? Ezeket a kommenteket sosem tudtam feldolgozni :D

ui: Már áttértem epilátorra. Magamnak talán legegyszerűbb és legtartósabb módszer + idővel szintúgy ritkul...

2017. szept. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Először én is csak trimmelgettem mert zavart, aztán leszedtem a lábamon teljesen csupaszra. Nagyon kellemes tapintású és selymes lett lábszáram és a combom, azóta folyamatosan szőrtelenítek, még senki sem tett rá megjegyzést.
2017. szept. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én lány vagyok, de nekem semmi bajom azzal, ha egy férfi szőrtelenít, nekem tetszik. Az se baj, ha full csupasz. Inkább ilyen legyen, mint túlzottan szőrös.

És bocs, hogy ezt írom, csak a te szavaidat használom végül is, de szerintem is undorító a hosszú szőr.

De ez én vagyok, más lányok nem biztos, hogy gusztustalannak találják.

Az biztos, hogy nem praktikus, csak kellemetlenségek okoz. Dolgoztam takarítónőként külföldön, és ne tudd meg, mennyi fejfájást okoznak a szőrös vendégek. Egy katasztrófa kitakarítani a fürdőkádat utánuk. Mindenütt a szőrszálaikba ütközöl, már napok óta elment a szőrös vendég, de az utána következő még mindig az ő "szőrét" élvezi... A hotelszobában véletlenszerűen felbukkan a szőre a függönyön, az asztalon, onnan rászáll a másik vendég laptopjára, rém undorító. Hiába a portörlés, porszívózás, felkavarodik a szőr, száll a levegőben, észre sem veszed, azt hiszed tiszta a szoba, kitakarítottad, erre a következő vendég reklamál, mert valahova random leszállt a szőr, miután kilibegte magát a levegőben, mert például a függönyt megmozdította, és onnan előkerült egy szőrszál.

Volt olyan kolléganő, aki porszívózta a kádat a szőrök miatt. De ez sem megoldás, mert akkor meg a gép szívófejére tapad, viszed tovább mindenhova, vagy a takarító rongyra tapad, a kezedre, a ruhádra, állati ocsmány dolog a hosszú szőr. Aztán ágyneműcsere, ott is a lepedő tele szőrrel, az is száll mindenhova, ha épp nem sikerül óvatosan lehúzni.

Tehát én azt javaslom, amíg nem nyírod le minimum rövidre, addig vendégségbe se menj máshova, ne aludj másoknál, mert aztán sűrűn fogsz csuklani, amint épp édesanyádat emlegetik. :D

2018. jan. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Szerintem próbáld meg a szőrtelenítő krémet(lány vagyok) Én egyszer használtam és épphogy egy kevés jött csak le. Arról meg nem mondok semmit hogy a lányok hogy viszonyulnak a szőrhöz mert szerintem mindenki másképp van vele. (engem speciel hidegen hagy :D)
2018. jan. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!