Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik testalkat a vonzóbb?

Melyik testalkat a vonzóbb?

Figyelt kérdés

Rövid kérdés: Akár férfi, akár nő szemmel, melyik testalkat/kép a vonzóbb számotokra? Kort és nemet is írjatok!:)

1: [link]

2: [link]


Hosszabb sztori:

Nemrég hagytam abba a modellkedést és híztam néhány kilót. Olyan alkatom volt, mint az első képen (180 centihez 57 kiló körül), de sajnos lelkileg nagyon megviselt ez az karrier, az anorexia határán voltam, ezért úgy döntöttem, nem csinálom tovább. Azóta viszont híztam egy-két kilót és hiába tudom, hogy ez butaság, mégis egyre csökken az önbizalmam és nehezen barátkozom meg azzal, hogy most olyan az alkatom, mint a második képen. A derekam vékony, a csípőm viszont kerekebb (a modelleknek nagyon keskeny, szinte semmi csípőjük nem lehet), a combos is vastagabb, mint volt, éppen nem ér még össze, de már nem olyan vékony, mint az első képen. Most vagyok 61-2 kiló. Szeretnék kigyógyulni a testképzavarból és magam mögött hagyni ezt az egészet. Megbizonyosodni róla, hogy az első alkat nem egészséges, nem vonzó, hiába szeretné ezt elhitetni velem a divatipar.

18/l



2017. okt. 2. 21:02
1 2
 11/17 anonim válasza:
Egy barátnőt a másodikból elfogadnék.(Privát üzi jöhet!! :) )
2017. okt. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
#11 te most biztosan privát üzenetek tömkelegét fogod kapni, azt se tudod majd, melyiket nyisd meg először :D
2017. okt. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
Tudod, én csak hülyéskedek. (If you know what I mean... :D)
2017. okt. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Tudom, persze, mennyit kaptál? :D
2017. okt. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Szerintem szép mindkettő. Az első már a túl vékonyhoz van közel.

Én szeretem a vékony lányokat is, de a másodikon meg az egészségesebb testalkatból adódóan szebb formák vannak (nem látszik ki a csont :D ). Szerintem semmi panaszod nem lehet, ha olyasmi vagy :)


20F

2017. nov. 20. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

A második is túl vékony, nekem nem igazán jön be.

Az első meg egyenesen beteges, taszító.

2017. nov. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Mimi?:(
2017. dec. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!