Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Modell alkat valaki, ha 178...

Modell alkat valaki, ha 178 cm, nagyon szep arca van,52 kg, es a derek es csipo merete megegyezik?

Figyelt kérdés
2008. okt. 21. 19:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%
mivel egyezik meg? xD
2008. okt. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%

A kedves kérdező azt írta,h a derék és a csípő mérete.Hozzáteszem,ezt így látatlanba senki sem fogja tudni megmondani.Esetleg 2 képet,tudnál felrakni magadról?Arc+Egészalakos

Am jók a kilátásaid,ha az adatok valósak:)

2008. okt. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
37%
Ha egyforma a derék és a csípő, nem hiszem... Amúgy meg elég anorexiás alkatnak tűnik, nem szabadna engedni(illetve valahol már nem is engedik), hogy modellkedjen, mert rossz példát mutat.
2008. okt. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
43%

Nem elírtál valamit?

Az egyforma derék és csípőméret nagyon-nagyon durván nem néz ki jól, modellkedni azzal meg különösen nem lehet. A nőiesség egyik legfőbb jellegzetessége a derék és a csípő közötti ív, hajlat, ami úgy keletkezik, hogy a derék vékonyabb, mint a csípő... Ideális esetben a derék a csípőnek a kétharmada, a mell pedig nagyjából megegyezik a csípővel.

Fotómodellekre vonatkozik elsősorban a 90-60-90 cm-es ideális méret, de a divatmodelleknél is fontos, hogy a nőies forma érvényesüljön.

Nem kell egyébként 52 kilónak lenni ilyen magassághoz a modellkedéshez. Én szintén 178 cm vagyok, voltam 52kg, kevés volt. Nem volt szép, végül beállt a súlyom, ehhez a magassághoz az én esetemben 58-61 kg a legtökéletesebb.

2008. okt. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
55%
én vagyok 166-167 cm és 49-50 kg felkértek modellnek...én egy kicsit keveslem ezt a kilót..de h ha jol nézel ki ezekkel is akkor nyugodtan ,de kellene képet látni h lássuk is .
2008. okt. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
34%
Derek es csipomeret egyforma... ez durva szerintem... es nem modellalkat... a derekban egy nonek mindig karcsubbnak kell lennie mint csipoben...
2008. okt. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
64%
A magasság elsősorban manökeneknél számít, modelleknél kevésbé (képen úgysem látszik). Az más kérdés, hogy ezt a két foglalkozást együtt szokták űzni, de vannak kivételek. A manökeneknél a 178 cm magasság gyakorlatilag a minimum.
2008. okt. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%
jaj minek kérdezed meg ha ugyis tudod magadról hogy "hüüde szép vagy". megerősítést ne az interneten várj. amugy ma már minden rondaság lehet modell.
2008. okt. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem azt akartad irni hogy a derék és mell méret gyezik meg? Mert modelleknél 90-60-90 és ez a két adat a 90-es, amiknek egyezniük kéne :)
2010. jan. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
a súly és a magasság jó, de az botrányos ha a derekad megegyezik a csípőddel, ugyanis a csípőd 30 centivel szélesebb kell hogy legyen, mint a derekad ha modell akarsz lenni!
2010. jan. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!