Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Modell alkat valaki, ha 178...

Modell alkat valaki, ha 178 cm, nagyon szep arca van,52 kg, es a derek es csipo merete megegyezik?

Figyelt kérdés
2008. okt. 21. 19:35
1 2
 11/12 anonim válasza:
Nagyon kevés az 52 kiló. Én 179 centivel 56 kilósan 14 évesen nagyon vékony voltam. Most 66kg vagyok és így is vékony, de már nőies alkat.
2012. júl. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
100%
176/58 vagyok,és tudod mit, rohadtul elegem van ebből a soványságból, meg az egész modellkedésből. Több, mint 20 éve csinálom és eljutottam odáig, hogy ha vért izzadok sem tudok felszedni egy kilót, pedig soha nem kellett figyelnem az alakomra, sanyargatnom magam, stb. Beállt és kész. Hízni akarok. Amúgy a többieknek igazuk van, ha a derék és csípő mérete megegyezik, az "nem modelléknél" is csúnya látvány.... Esélyed sincs, hogy modell légy, ha ez így van, ahogy leírtad. Bocs, nem bántani akartalak, de ezek a kegyetlen tények.
2013. júl. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!