Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Begyulladt tágítás. Mit...

Begyulladt tágítás. Mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés

2 éve tágítom a fülemet, fél éve 14-es fém volt benne, most bele raktam egy 16-os szilikont. Egyből bele is ment, talán egy picit húzta. 2 napig semmi baja nem volt, picit fájt, aztán valamelyik nap be is gyulladt, vérzett, feldagadt. Nagy nehezen kivettem, és csupa genny, heg, vér volt. Lefertőtlenítettem betadinnal, és vissza is raktam, de kifordult. Aztán vissza raktam az előző fémet, de most meg nem tudom rá csavarni.

Biztos nem kezdem előlről. Mivel nem tudom rá csavarni, ragsszam le sebtapasszal a hátulját? Baj ha nem szellőzik? meggyógyul előbb utóbb..?



#gyulladás #CSAK ERŐS IDEGZETŰEKNEK
2017. okt. 13. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze, tedd csak vissza a tágítót a vérző, gennyedző füledbe és ragaszd le. Aztán ismerkedj meg az új barátaiddal, Elfertőződéssel és Vérmérgezéssel. Sokat fogtok együtt játszani.
2017. okt. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Vissza tettem tegnap lefertőtlenítés után, ma megint amúgy, de már lement a dagadás.
2017. okt. 14. 11:09
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem fog elfertőződni így.
2017. okt. 14. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!