Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért a "kislány testalkat" a...

Miért a "kislány testalkat" a szép?

Figyelt kérdés

Sokan "ledebellázzák" a kicsit kerekebb nőket, mint pl:

[link]

[link] (jobboldal!)


Mert a nőknek 16-25 között így kéne kinézni, és a többség így is néz ki:

[link]

[link]

[link]


Értem én, hogy nagyon szép, szerintem is az, sokkal szebb, mint a fentiek, csak azt nem értik sokan, hogy ez genetika. Erre születnek. Nem kéne bántani azt, aki nem ezt az alkatot örökölte


2017. okt. 18. 18:13
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
65%
Nekem a második jobboldali jobban bejön, mint az alsók...:DDD
2017. okt. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
53%
Sajnáljuk, hogy ilyen ronda vagy mint a fentiek, tényleg.
2017. okt. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Elnézést, szép helyett "elfogadott" a helyes kifejezés a kérdésben
2017. okt. 18. 18:15
 4/28 anonim ***** válasza:
51%
Dehogy csak az a szép! Ez hülyeség. Kinek a pap kinek a papné! Van olyan akinek mind a kettő szép :D
2017. okt. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
42%
Nem azért, de az első baromi szexi és vonzó, a második viszont nagyon hájas, egyáltalán nem vonzó. Nekem a vékony és a kicsit husisabb testalkat is tetszik, de a hájas már nem.
2017. okt. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
51%

Nekem mondjuk tetszik az első 2 linken lévő alkat is amit kiraktál.

Főleg az első, az a kép nagyon ott van.

2017. okt. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem az első egy bombázó, de mindegy.
2017. okt. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Az első és a második jobboldali ugyanaz az alak kb. Akkor hogy lehet az egyik jó, a másik meg nagyon hájas?

A jobboldali kép számít csak

2017. okt. 18. 18:17
 9/28 anonim ***** válasza:
30%
Egyébként a vékonyak legalább egészségesek, sokkal jobb az állóképességük, tovább is élnek. A duci viszont 200 méter után kihányja a belét, és 10 évvel kevesebbet él, vagy idő előtt meghal szívinfarktusban.
2017. okt. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim válasza:

Mert ki bántja őket? Nekem speciel pont az első kategóriát képviselő hölgyek jönnek be inkább, de akkor se bántok senkit azért, mert nem jön be. Legfeljebb nem jövök vele össze.

A kérdésed pedig értelmetlen. "Miért a "kislány testalkat" a szép?" és meg is válaszolod magadnak "Értem én, hogy nagyon szép, szerintem is az, sokkal szebb, mint a fentiek". Ez innentől kezdve nem ebbe a kategóriába tartozik, hanem filozófiai kérdés, hogy miért látunk valamit össztársadalmi szinten szebbnek, mint a másikat.

2017. okt. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!