Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A törékenység nem testalkat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A törékenység nem testalkat, hanem kisugárzás kérdése?

Figyelt kérdés

Kb ilyesmi alkattal rendelkezem, hát, belőlem se lesz soha balerina:

[link]


Viszont már neveztek törékenynek.


Lehet kisugárzás miatt akkor?


2017. szept. 21. 22:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Hányszor teszed még ezt ki? Nem unod már a dedoságaidat? https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..
2017. szept. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Az előző nem azen kérdésem többek közt, mert:

1,Csak fél óránként lehet kiírni

2,Köze nincs egymáshoz a két képnek

3,Ennyire unatkozol?

2017. szept. 21. 22:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Eljött az este...
2017. szept. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amm szerintem semmi köze nincs a törékenységednek a kisugárzáshoz. A kisugárzás az arcod a lelked tükre a szemed. És a hangulatod. Ahogyan érzed magad. A testi dolgok meg már más kategóri. Báár a törékenység utal arra hogy testileg nem vagy erős izmot gyengült . Ne bvoak orvos. Csak gondolom. 19F
2017. szept. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, olyasmi, mint a kisugárzás. Én pl. olyan alkat vagyok, mint a képen, kicsikét kisebb mellel, de alacsony. És igen, engem is mondtak többször törékeny nőnek, pedig nem vagyok. Én az alacsonyságomra gondoltam, hogy azért.

De van ebbe nőies öltözködés, finom viselkedés, én tipikusan az vagyok, akinek segítenek fizikai dolgokban a pasik, pedig nem kérem, meg nem is vagyok béna. Valahogy nálam ez így jön belőlük, hogy hadd segítsek levenni, összeszedni. Szerintem ha nem vagy debella, és nőies, finom a lényed, akkor igen, nevezhetnek törékenynek.

2017. szept. 22. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Személyiség. Kisugárzás csak ezt nyilvánítjmeg, de e akadási pont nélkül, igen.
2017. szept. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!