Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék igényes nő?

Hogyan lehetnék igényes nő?

Figyelt kérdés

Milyen márkájú termékeket használjak, amelyeknek hosszan tart az illatuk? (tusfürdő, testápoló, dezodor, parfüm...)

Mitől válik az öltözködés igényessé és nőiessé?

Leírnátok ti hogyan ügyeltek rá, hogy igényesek legyetek, öltözködés terén is.



#nő #igényes #igénytelenség #termék öltözködés
2017. okt. 27. 14:57
 1/7 anonim ***** válasza:
61%

Számomra az “igényes nõ” fogalma elsõsorban jellemben merül ki, legyen morális, kulturált, tanult nõ, sportoljon, hiszen nem csak a ruhától válik csinossá.

A kérdésedre válaszolva sokféle márka van, nincs rá szabály, hogyha *csak ezt* használod, akkor igényes leszel. Én vásárláskor megszagolom az illatmintát, és az erõsebb illatú termékek nyílván hosszabb ideig tartanak, és nem sajnálom az árát sem. Parfümben most épp bruno banani-t és victoria secret-et használok leggyakrabban, sokáig megmarad az illata. A samponom egy fodrász által ajánlott termék, aminek nagyon különleges az illata “long beauty” néven, nem található meg a helyi bevásárló központokban. Szerintem jó, ha nem csak tömegáruból vásárolsz, hanem külön kozmetikai üzletekbõl, vagy bio boltokból, ilyen helyeken az eladó ajánlatait is megtudod kérdezni.

Az öltözködési darab akkor igényes számomra, ha minimum jó minöségū anyagból gyártott ruha, ami használat során is tartós, nem kopik ki hamar, nem megy össze vagy nem nyúlik ki (bár ez a mosási szokástól is függ) emellett finom, kellemes a tapintása. Pl. gyakran ugyanolyan kinézetū és szabású ruha megtalálható olcsó minõségben gyenge anyagból, vagy márkaboltokban finomka anyagból. Kerülöm a giccses öltözéket, nem rajongók a különbözõ díszítésekért, fodrozásokért, ellenben a legegyszerūbb ruha is megtetszik, ha szép a varrása, vagy illik hozzám a színe, jó az árnyalat.

Amikor egy bizonyos társaságba megyek, sokszor odafigyelek, hogy ne vegyem fel ugyanazt a ruhát kétszer, vagy többször, szeretek minél változatosabb öltözékben megjelenni.

2017. okt. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Személyes véleményem szerint, nem tartom annyira igényesnek az olyan nõket, akik úgy viselkednek, mintha ellennének szállva maguktól az öltözködésük miatt, vagy telefon, parfüm, smink, stb. akármi, mintha pusztán ezeken a tárgyakon múlna a szépségük, és ezt az életérzésüket bárki elõtt vállalják, nem rejtegetik. Pl. amikor egy kevésbé szép nõ ömleng a jelenlétemben azon, hogy mennyire menõnek érzi magát az új ruhájában, és ezt idegesítõ stílusban teszi, úgy örül, mint majom a farkának, az egy porcikámat sem būvöli el.

Számomra az szép, ha valaki szerény tud lenni, akit feltūnösködés, önfényezés nélkül is észrevesznek.

2017. okt. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%

Hát én pont nem tartom igényesnek, ha valakin erős illatú, vagy esetleg többféle erős illatú cucc van. Émelyítő tud lenni. Egy diszkrét parfüm, mértékkel használva oké, de akkor figyelni kell rá, hogy a többi kozmetikum illata ne keveredjen a parfümmel, mert akkor az már nem illat, hanem szag, tehát akkor érdemes illatmentes egyéb termékeket használni, és el kell felejteni például az öblítőt is. Mondjuk nekem elég érzékeny orrom van, és nagyon tud zavarni az ilyesmi.

Az igényes öltözködésre szerintem nincsenek konkrét szabályok, igényes tud lenni egy farmer tornacipővel is, ha a többi ruha és kiegészítő passzol hozzá és természetesen minden tiszta és kifogástalan állapotban van, beleértve a hajat, bőrt, kezeket, stb.

2017. okt. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát biztos nem attòl, hogy milyen márkájú termékeket használsz, ötletem sincs hogy jön ez a két dolog össze. Az igényesség az ápoltsággal kezdődik, azaz pl.levágod a körmöd időközönként, kitisztítod alòla a koszt, megfésülöd a hajad, ha nagyon zsíros, vagy büdös, akkor megmosod, a ruháid tiszták, a cipőd tiszta, az arcbőröd ápolt, lábad nem rohasztòan büdös (teafaolaj, lábspray), illetve nem szúrós-csípős izzadságszaggal vagy egész nap, hanem zuhanyzol ha kell, ugyanez a nemi szervek tisztaságára is.

Azerintem ezektől lesz valaki igényes. Az meg már nem az igényesség címszó alá tartozik, ha valaki műkörmöket hord(esenként karmokat), túlillatosítja magát parfümmel meg dezodorral, stb.,ezek túlkompenzálások.

2017. okt. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
66%

teljesen egyetertek az elottem szoloval!

nem attol leszel igenyes, hogy befujod magad x 10ezres parfummel, ha kozben az alapveto dolgok elmaradnak: tisztasag-furdes, szortelenites (a mai vilagban ugye az nem mondhato igenyesnek, foleg nok koreben, aki elhanyagolja magat, de izlesek es pofonok :) ), apolt, friss haj, rendben tartott kormok, esetleg ha megengedheted magadnak kozmetikus altal "karban tartott" szemoldok es neha egy kis arckezeles, EZEK szamomra az alapveto igenyesseg alapkovei, meg persze, hogy nem koszos-budos ruhaban lepunk az utcara, ezek utan gondolkozhatsz szerintem minosegi kiegeszitokon is. 23 L

2017. okt. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
61%

Én is magától értetõdõnek tartom, hogy egy igényes nõ ápolt is, és ne kompenzálásból “igényeskedjen” de nekem ez a fogalom nem egyenlõ az ápoltsággal.

Ha belegondolok, azok a nõk szoktak túl igényeskedni, akik gyerekesen rivalizálnak egymás közt, kb. ez válthatja ki a feltūnösködést.

A kérdezõrõl nem derült ki, hogy mi a gondja a külsejével, viszont úgy beszél az igényességrõl, mint valami címerrõl, vagy kitūntetésrõl:D pedig nem olyan bonyolult (#1-es voltam)

2017. okt. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem így néz ki egy igényes nő: [link]
2018. máj. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!