Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyit foglalkoztok a külsőtö...

Mennyit foglalkoztok a külsőtökkel?

Figyelt kérdés
Nem úgy értem,hogy tisztálkodás meg ilyen alapvető dolgok,hanem mennyit görcsöltök ezen,jár-e ezen az agyatok?Esetleg felépít az egyén magának egy ideált,amit fejben vagy instán/pinteresten rak össze és alakít ki?Megtervezitek-e a ruhatáratokat,hogy mit akartok kifelé mutatni?stb.Vagy ez az egész ilyen kinőhető kamasz dolog lenne?Kort is írjatok!

2017. nov. 5. 16:54
 1/8 A kérdező kommentje:
Fontos még kiemelnem,hogy nem a másolás a cél,hanem a saját személyiséged letükröződése.
2017. nov. 5. 17:00
 2/8 anonim ***** válasza:

engem egyáltalán nem érdekel.

Fiatal koromban, huszonévesen még érdekelt, állandóan ruhákat, cipőket, sminkszereket, táskákat, ékszereket vettem, festettem a hajam, sminkeltem stb.

ma már leszarom, akkor veszek ruhát ha muszáj, nem sminkelem magam, igénytelen vagyok.

2017. nov. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Amikor ruhát vásárolok, próbálom végiggondolni, mi hogyan passzolna bele. Sajnos ritkán sikerül, ezért elég basic, gyakran sportos cuccokat veszek.

Szeretnék én nagyon csinosan, nőiesen öltözni, de egyelőre se pénzem nincs rá, és nem is lenne túl praktikus. De majd egyszer talán. :')

2017. nov. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Noblesse Oblige ***** válasza:

Csak a munkám miatt vagyok "csinos", tehát buisness stílus hétköznapra. Szoknya, harisnya, ing vagy tunika, esetleg blézer. A sminkem is változó, hogy mennyire esek neki, illetve a hajam mindig rendben van, azzal vacakolok a legtöbbet.

Hétköznapokra azért sokkal kényelmesebben öltözködöm, farmerszoknya+leggings, felsőnek meg bármi ami csajos. (kötött pulcsi, tunika, ing... stb.)

+körömfestés. Mivel rágom a körmöm, így a körömlakkal akadályozom meg a dolgot. Nincs szívem tönkre tenni egy manikűrt, így a körmeimnek szinte mindenki a csodájára jár! Nagyon szeretek dekorálni! Na még ezzel elmegy, heti 1x félóra, óra.

2017. nov. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én nem görcsölök ezen és nem jár rajta az agyam. Igényes vagyok, egészséges mértékben és mennyiségben foglalkozok magammal, szeretek csinosan öltözni, visszafogottan sminkelni, körmöm mindig lakkozva van, hajam frissen mosva, de nem vagyok a külsőm megszállottja.
2017. nov. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem görcsölök ezen, de azért szoktam magammal foglalkozni. Nem túl sokat, de nem is keveset.

Amit én úgy kb. 1-2 éve “megfogadtam” az az, hogy nem megyek ki zsíros, rossz hajjal az utcára. Amikor lusta voltam hajatmosni, megesett és rosszul éreztem magam egész nap. De ha valami olyan ruha van rajtam, ami nem az igazi, akkor is rossz lesz az egész napom, így hát törekszem arra, hogy kihozzam magamból a maximumot és úgy nézzek ki, ahogy szeretnék.

Mostanában szoktam pinteresten vagy weboldalakon nézelődni, de a legtőbbször nem lesz belőle semmi, mert drága a ruha vagy nem találok olyat. De olyan is volt, hogy láttam egy tök jó szoknyát, ki is találtam, hogy mivel fogom felvenni, erre hülyén állt rajtam és ugrott az ötletem.

A hajamat sajnos 2 naponta kell mosnom, de ha nem mosom meg, undorító. Na ez az, ami sokszor fárasztó, és nincs kedvem hozzá, de muszáj. Nyáron melíroztattam be a hajamat, azóta sokkal jobban meg vagyok elégedve vele (egyébként a képet, amit megmutattam a fodrászomnak, a Pinterestről szedtem).

Sminkelni szoktam minden nap, ha megyek valahova. Ha itthon vagyok vagy csak leugrom a boltba, akkor nem.

Az öltözködésemmel az a célom, hogy csinos legyek, hétköznapi és stílusos.

2017. nov. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Metionin ***** válasza:

Nem görcsölök rajta sokat. Évek óta megvan már az alapvető "én"-kinézet, a megszokott öltözködésem, a megszokott sminkem, ami nekem tetszik. Ha ruhát veszek, olyat választok ami ebbe beleillik, így nem érzem magam rosszul egyik ruhámban sem és nem okoz gondot reggelente hogy mit vegyek fel, kb. megnézem hogy milyen idő várható és ez alapján választok. Ilyen instát meg a többieket nem nézegetem. Minden közül a hajammal foglalkozok a legtöbbet, szerencsére elég heti 1x mosni de kínosan ügyelek pl. a lenövésre vagy a hajszínem kopására, továbbá az is rettentően zavar ha benne marad a hajgumi nyoma.

27/XX

2017. nov. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ruhák: Havi 200 Ft.

Sminkek: Havi 500 Ft.

Samponok és tusfürdők stb.: Havi 600 Ft.

2018. febr. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!