Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok ti mennyit törődtök a...

Lányok ti mennyit törődtök a külsőtökkel egy nap?

Figyelt kérdés
Mi férfiak kevesebbet, kíváncsi vagyok rátok hogy ti mennyit? Ja és szeretnék kérni tanácsot is! Mert tecceni akarok egy csajnak.
2017. ápr. 17. 17:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

#1tanács: a teccik három cével írandó.

Amúgy tisztálkodom, néha a szemöldököm szedem és epilálok. Dióhéjban ennyi

2017. ápr. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ami nalam mindennapos az az arcmosas/tonikozas, fesulkodes, esetleg korrektor ha szukseges, parfum, nyilvan a furdes, szemoldok szedes. Azt hiszem ennyi
2017. ápr. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Tisztálkodás, smink (Ami a szempillaspirál, szemceruza, labello kombónál ki is merül),hajamat beállítom, néha tupírozom és teszek rá vaxot. Ha pedig a frufrucskámat elaludtam akkor azt is valahogy a helyére igazgatom. A ruhámat mindig szettbe rakom és ha dzsuvi a cipőm akkor megtisztítom még suli előtt. Jah persze használok még parfümöt meg deot. És szeretek sok karkötőt és minimum egy nyakláncot magamra aggatni. ^-^

Remélem segítettem <3

(Bocsi a hibákért. Telefon.) &.&


14/L

2017. ápr. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én viszonylag sokat. De azért mert nekem muszáj. Az, hogy valaki sokat törődik a külsejével nincs egyenes arányosságban az igényességgel. Hogy értsd, nekem göndör hosszú hajam van, pattanásos bőröm és fogszabályzóm van. Ezért nekem az arcápolási rutin mindenféle krémmel elengedhetetlen. Reggel tisztítás és smink, este tisztítás és krémek. Ha tiszta, szép bőröm lenne, akkor nem lenne szükségem sminkre, mindenféle szarra. A hajam szintén macerás. Ha egyenes lenne, akkor elég lenne csak kifésülni, mint például a húgomnak. A fogszabi is egy körülményes dolog, ezért sok időt fordítok a fogaimra. Nekem szerencsére gyenge a szőrzetem, nem kell gyakran szőrtelenítenem, ezért ritkán is szoktam. De ez nem jelenti azt, hogy igénytelenebb lennék annál, aki kétnaponta borotválkozik. Remélem érted.

Az tőled függ, hogy mennyit kell törődnöd a külsőddel. Ha gyakran kell borotválkoznod, korpás a hajad, jársz kozmetikushoz, akkor sokat törődsz vele. Ha neked elég annyi, hogy tiszta ruhát húzol és beletúrsz a hajadba, akkor tégy úgy. Nem ettől leszel igényes vagy igénytelen.

2017. ápr. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Xyz333 válasza:

Arcmosás, arctisztítás, fogmosás, smink (szempillaspirál, szemceruza, alkalmanként ha kicsit csúnyább az arcom akkor bronzosító puder, a simát nem szeretem, alapból meg elég tiszta az arcom csak néha van egy két pattanás, de korral jár), hajvasalás(egy héten egyszer)/ fésülés, spray és parfüm anélkül nem tudom elképzelni magam.

Mindig van nálam nedves törlőkendő ha pl meg kell törölni a cipőmet, illetve kézfertőtlenítő is és egy fésű mivel elég hamar fickándoznak a hajszálaim.😂

16/L

2017. ápr. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Reggel 40 perc készülődés, ami fogmosásból, zuhanyzásból, ruhaválasztásból, haj megcsinálásából + ha extrarondának érzem magam (általában havibajok előtt :D) akkor korrektorozásból meg szempillaspirálozásból áll.

Este 9 körül érek haza (egésznapos iskola), akkor még eszek egy nagyot (49 kg vagyok, nem árt meg 😁), lemosom az arcomról a napi koszt, fogat mosok, a fogszabályzómat rendbe teszem és bedőlök az ágyba hulla fáradtan, aztán elölről.

18/l

2017. ápr. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hű :)

Hát reggel 1-1,5 óra: fogmosás, arctisztítás, hidratálás, smink. Ezenkívül ugye az öltözködés (ruha kiválasztása).

Este is kb 1-1,5 óra: zuhanyzás, fogmosás, ugyanúgy test és arcápolás, de változó attól függően az esti rutin, hogy mostam-e hajat, tettem-e fel haj, vagy arcpakolást. Ezek még dobnak fél órát legalább hozzá.


De még nincs gyerekem, ha lesz, akkor gondolom ez rendesen lerövidül majd.


29/L

2017. ápr. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

hát amíg fürdök. :D meg amikor hajat mosok. megmosom a pofám és kész is vagyok. kb ennyit :D jó, testápolózok, mert az muszáj sajnos. ha nem lenne ennyire ergya bőröm, letojnám azt is magasról :D néha még fésülködöm is. de nem viszem túlzásba :D

23L

2017. ápr. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!