Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek? Hátrány vagy ciki?

Szerintetek? Hátrány vagy ciki?

Figyelt kérdés
16/F vagyok és 1 baleset során letört elöl fent a fogam de már meglett csináltatva korona van rajta és szerintetek ez menyire hátrány a bnő keresésbe mert eddig nem sok tapasztalatom van. Előre is köszi!
2010. máj. 31. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:

szerintem apszolutt nem ciki,miert lenne az nem tehetsz rolla,kulombenis ha megcsinaltattad nem latni,megha latni is vlmennyire hidd el akinek bejossz azt cseppet sem fogja zavarni,plane azt nem aki szeretis,mindenkinek vannak hibai de errol megcsak nemis tehetsz szval sztem felesleges ezzel foglalkoznod:)

15/L

2010. máj. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod több lett az önbizalmam:D
2010. máj. 31. 20:22
 3/5 anonim ***** válasza:

szia:)

jajj dehogy ciki:)

szerintem más észre se veszi...:)

van, akinek minden fogán korona van, mert pl. romlékonyak a fogai, és így lehetnek csak szép fogai:)

és ma már teljesen észrevétlen a korona...nézd csak meg a sztárokat, jórészüknek van fogpótlása, héj vagy korona:)

szóval ne aggódj, ez nem fog gondot jelenteni bnőknél:)

remélem segítettem:)

2010. máj. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem sem gáz, a lényeg hogy megcsináltattad. egyik ismerősöm (lány) is hasonlóan járt, mindig panaszkodik is miatta, de szerintem észre sem venni, hogy az nem az ő eredeti foga.
2010. máj. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2010. máj. 31. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!