Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van valami módszer arra, hogy...

Van valami módszer arra, hogy a köröm színét véglegesen befolyásolják?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy eléggè érdekes a dolog, egy 20 éves egyetemista srác vagyok és genetikából adódóan a körmöm szinte teljesen fehér. Apámon kívül mèg senkit nem láttam aki hasonló cipőben járt volna, és ahogy növök, egyre több embert ismerek meg, kezd eléggé kínossá válni hogy megkérdezik páran: "Csak nem fested a körmöd?" Így akármennyire is próbálom nem figyelembe venni, valaki mindig észreveszi, és egy idő után már-már úgy érzem hogy máshogy kezelnek miatta.. Nem tartom magam egy introvertált típsunak, de ez eléggé elvesz az önbizalmamból. Külső szemlèlőként nekem is furcsa lenne szerintem.


A kérdés az, hogy lehetséges lenne egy olyan tipikus rózsaszínes "körömszínt" véglegesen felvinni rá, de lehetőleg úgy hogy ne látszódjon hogy az egy utólag felvitt réteg, tehát ne csillogjon meg ne nézzen ki úgy mintha festve lenne. Vagy esetleg valami más módszerrel? Nagyon hülyèn érzem magam hogy ezt itt kell megkérdeznem, meg maga a helyzet is furcsa, de hátha tud valaki segíteni.


Előre is köszönöm a válaszokat :)



#köröm #furcsa #körömszín #köröm kezelés
2017. nov. 18. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Bocsi, de sosem láttam még ilyet :O egy képet küldenél?
2017. nov. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kellene ezzel ennyit foglalkoznod. Én kimondottan szép voltam, majd jött egy betegség és most már nem vagyok szép, ráadásul az arcomat érinti. Na ez gáz, de a körmöd senkit nem érdekel, ha valaki kérdezi, válaszolsz és ennyi. Amúgy szerintem nem lehet átszínezni, vagy csak drasztikus módszerekkel.
2017. nov. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet tartósan átszínezni, mert folyamatosan cserélődő, élő sejtekről beszélünk. Maximum akkor lesz rá lehetőséged, ha már mindennapos lesz az emberi génmódosítás, de ez azért cseppet drasztikus lenne. Felesleges ezen görcsölnöd, persze, megnézik az emberek azt, ami elüt az átlagostól, de senki nem fog még öt-tíz évnyi ismeretség után is azzal foglalkozni, hogy nahát, milyen fehérek a körmeid. Tereld a figyelmet azokra a testtájaidra, amiket vonzónak találsz.
2017. nov. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha még aktuális a kérdés, és tényleg zavar annyira hogy foglalkozz vele, akkor ajánlom a nude színü körömlakkokat. Azoknak az a lényege hogy természetesnek hasson. :) Persze látszódni fog közelebbről hogy festve van, de nem feltűnő mint a fehér.
2019. júl. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!