Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Elég alacsony vagyok,155cm/18L...

Elég alacsony vagyok,155cm/18L. Felvehetek hosszított felsőket a csípőmön/derekamon egy kicsit vastagabb övvel? Mert vékony vagyok és sztem az kihangsúlyozná. Egyáltalán divat még a vastag öv?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék p*csás lenni,elegánsabb ruhákat hordok,és sztem egy ilyen öv feldobja a legegyszerűbb ruhát is,csinosabb lesz.Ti hol hordjátok?A mell alatt vagy inkább a derékon?

Mit gondoltok?


2010. júl. 2. 09:53
 1/4 anonim ***** válasza:
derékon. nyugodtan hordhatod, amiatt,hogy nem vagy magas,még hordhatsz bármiylen ruhát, ha jó az alakod.. veled egy magas: Eva Longoria(157), Nicol Richie(155), Kylie Minogue(155) és mégis minden jól áll nekik.
2010. júl. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszönöm!:)

ebben a válaszban minden benne volt,ami kell!:D

2010. júl. 2. 10:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem divat még a vastag öv, derékon természetesen. De alacsonyaknak egyáltalán nem ajánlanám, nagyon rövid lesz tőle a lábad :( Ne a hírességeket nézd, hanem a tükröt.
2010. júl. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Olyan felsoket vegyel, vagy nadragot/szoknyat, ami hosszaban csikos, es ugy talan magasit is :) Plusz talan vmi magasabbsarku is johet :)
2010. júl. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!